Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Odra nie utrzymała prowadzenia [ZDJĘCIA]

11.08.2019 08:45 | 9 komentarzy | dud

W meczu 1. kolejki piłkarskiej IV ligi śląskiej, Odra Wodzisław zremisowała z LKSem Czaniec.

Piłkarze Odry Wodzisław zainaugurowali rozgrywki IV ligi. W pierwszym spotkaniu Odra zremisowała z LKSem Czaniec 3:3.

Wynik spotkania rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Licznie zgromadzeni kibice oglądali bardzo ciekawe 45 minut spotkania. Pierwszą bramkę w meczu zdobył piłkarz Odry Bartosz Pikul. LKS zdołał wyrównać, jednak kolejne dwa gole strzeliła Odra. Do siatki gości znów trafił Pikul oraz Sarki. W końcówce pierwszej części gry LKS Czaniec zdołał wyrównać.

W drugiej połowie bramki nie padły i mecz zakończył się remisem 3:3. W następnej kolejce Odra zagra z Podbeskidziem II Bielsko-Biała.

Odra Wodzisław - LKS Czaniec 3:3 (3:3)