Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przespana końcówka Gwiazdy i zmartwychwstanie Decoru II

Gwiazda Skrzyszów po raz ostatni występowała w klasie A w sezonie 2012/2013. Premierowy występ na A-klasowym boisku po spadku z okręgówki, zapamiętają w Skrzyszowie pewnie na długo. Ekipa ze Skrzyszowa zremisowała bowiem na wyjeździe 3:3 z Decorem II Bełk. Choć jeszcze na kwadrans przed końcem meczu prowadziła 3:0…

Przespana końcówka Gwiazdy i zmartwychwstanie Decoru II
Fot. Gwiazda Skrzyszów

Już w 10. minucie goście objęli prowadzenie po golu Grzegorza Porwoła. W 29. minucie prowadzenie Gwiazdy podwyższył Grzegorz Gojny. Ten sam zawodnik trafił do siatki rywali w 74. minucie. I piłkarze ze Skrzyszowa chyba za bardzo w tym momencie uwierzyli, że spotkanie jest rozstrzygnięte. Dwie minuty później Rafał Brzezina pokonał bowiem Szymona Wątrobę, w 88. minucie kontaktowego gola zdobył 43-letni Sławomir Paluch, swego czasu piłkarz Odry Wodzisław, Ruchu Chorzów czy Wisły Kraków. Dramat Gwiazdy miał swój finał w doliczonym czasie gry, kiedy do remisu doprowadził Brzezina. Chwilę później sędzia spotkania zakończył zawody i zamiast trzech punktów Gwiazda musiała zadowolić się jednym.

Decor II Bełk – Gwiazda Skrzyszów 3:3

Bramki: Brzezina (76.), (90.+1.), Paluch (88.) - Porwoł (10.), Gojny (29.), (74.)

Decor II: Pragnący, Bogucki (46. Blacha), Słupik (46. Paryła), Kopia, Konik, Lach, Rasek (75. Omiotek), Brzezina, Sikora, Domżoł (70. Paluch) Wielosik.

Gwiazda: Wątroba, Łozowski, Stabla, Hudek, Rymer, Szuła, Mołdrzyk (31. Weideman), Sikora, Gojny, Szczerbiak (75. Surowiec), Porwoł.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ach_te_media (83.26. * .197) 13.08.2019 20:52

Panie redaktorze, zajrzyj Pan do słownika, co znaczy słowo "zmartwychwstanie"...