Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Płomień Kobyla z drugim zwycięstwem nadal jest liderem A klasy [ZDJĘCIA]

Po efektownej wygranej 8:0 z Kornowacem, tym razem Płomień Kobyla pewnie pokonał LKS Pawłów 3:0.

Płomień Kobyla z drugim zwycięstwem nadal jest liderem A klasy [ZDJĘCIA]
Jarosław Marcisz prezentuje świetną formę. Rosły zawodnik w dwóch meczach strzelił 5 goli

Piłkarze z Kobyli mocno weszli w mecz. Już w drugiej minucie po faulu w polu karnym jedenastkę wykorzystał Jarosław Marcisz. Po kwadrasie było już 2:0 jak w pole karne wpadł Kamil Knura i pewnym strzałem pokonał bramkarza Pawłowa. Trzeciego gola gospodarze dołożyli po przerwie, a jego autorem ponownie był Marcisz. 

Płomień po dwóch zwycięstwach lideruje w raciborskiej A klasie z bilansem bramkowym 11-0. Prawdę o drużynie z Kobyli poznamy w następny weekend. Wówczas Płomień na wyjeździe zmierzy się z równie bramkostrzelnym Naprzodem Czyżowice (bilans bramkowy 11-2). 

Płomień Kobyla - LKS Pawłów 3:0 (2:0)

Jarosław Marcisz 2.-k., 54., Kamil Knura 16.

Żółte kartki: Paweł Kowol, Grzegorz Gawron, Mariusz Czogała, Kamil Kubala (wszyscy Płomień) - Mateusz Musioł (Pawłów).

Płomień: Paweł Kałuża - Paweł Kowol (Łukasz Smuda), Mariusz Czogała, Kamil Kubala, Mateusz Gawron (Tomasz Lemiesz), Grzegorz Gawron (Jakub Gatnar), Jarosław Marcisz (Szymon Kubala), Kamil Knura, Patryk Pytlik, Marcin Lukoszek, Jacek Świerczyński (Michał Piątek).

Pawłów: Robert Mizioch - Robert Lazar, Bartłomiej Sobek (Tomasz Gromala), Mateusz Pientka, Szymon Trzeciakowski, Bartosz Trębacz, Jakub Przybyła (Michał Gwioździk), Adam Jurczyk, Arkadiusz Jasny (Jakub Machnik), Maciej Kremzer (Rafał Wiglenda), Mateusz Musioł.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].