Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Meczu z Wojnowicami nie będzie. Rezerwy Unii Racibórz wycofane

Prawdziwy wysyp rezerwowych drużyn w sezonie 2019/20.

Meczu z Wojnowicami nie będzie. Rezerwy Unii Racibórz wycofane
fot. Trzi Rogi Elwer

W C klasie pojawiło się dużo zespołów mających stanowić zaplecze pierwszych ekip grających w wyższych klasach rozgrywkowych. Jedną z drużyn rezerw zgłosiła Unia Racibórz, ale na dzień przed rozpoczęciem rozgrywek wiemy, że Unia II nie wystartuje w rozgrywkach.

W sobotę Unia II Racibórz miała rozegrać pierwszy mecz w raciborskiej C klasie (grupa I). Do meczu w Wojnowicach jednak dojdzie, bo rywalem będą rezerwy LKS Brzezie.

Początkowa decyzja o powstaniu rezerw bardzo dziwiła, bo w zeszłym sezonie Unia grając w IV lidze miała do dyspozycji zaledwie kilkunastu zawodników. Druga Unia zdołała rozegrać dwa sparingi - jeden z Wojnowicami przegrany 2:8 i drugi zremisowany z Włókiniarzem Kietrz 4:4. Z Wojnowicami zagrała "zbieranina" chętnych, natomiast z Kietrzem występowali juniorzy, którzy mieli uzupełniać "dwójkę".

Po rezygnacji Unii II Racibórz w grupie 1 raciborskiej C klasy pozostaje 13 drużyn.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].