Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wilki Wilcza ciągle bez przełamania

W sobotnim spotkaniu 3. kolejki spotkań II grupy IV Ligi LKS Wilki Wilcza przegrał na własnym stadionie z LKS Czaniec.

Wilki Wilcza ciągle bez przełamania

W pierwszej połowie żaden z zespołów nie zdołał zdobyć bramki i na przerwę obydwa zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie. Tuż po zmianie połów bramkę, jak się okazało na wagę trzech punktów dla LKS-u Czaniec zdobył Kamil Karcz.

Wilki, które w trzech rozegranych spotkaniach nie zdobyły ani jednego "oczka", strzelając tylko jednego gola zajmują w tabeli przedostatnie - 15. miejsce. W przyszły weekend zawodnicy z Wilczy zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała.

LKS Wilki Wilcza - LKS Czaniec 0:1 (0:0)

Bramka: Karcz 46.

Wilki: Jakub Szymajda - Szymon Górecki (45. Mateusz Walkowiak), Piotr Buchalik, Jakub Dankowski, Wojciech Kędziora, Marcin Leszczyński, Mikołaj Ogaza, Przemysław Stebel, Tomasz Tabiś (45. Sebastian Kubik), Kamil Wawoczy, Mateusz Wiśniowski (60. Bartosz Sulima)

LKS: Michał Majda - Ilya Nazdryn-Platnitski, Bartłomiej Borak, Maciej Felsch, Grzegorz Janiczak (79. Filip Handy), Tomasz Kaczmarczyk (70. Paweł Kozioł), Kamil Karcz (90. Sebastian Wiśniowski), Adam Palarczyk, Miłosz Stawowy, Piotr Świerczyński, Maciej Żak

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].