Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pewna wygrana Fortecy Świerklany z rezerwami ROW-u [ZDJĘCIA]

Podopieczni trenera Wojciecha Dzierżengi bardzo dobrze rozpoczęli sezon w raciborsko-rybnickiej klasie okręgowej. W niedzielę pokonali na wyjeździe rezerwy ROW-u Rybnik 4:1. 

Pewna wygrana Fortecy Świerklany z rezerwami ROW-u [ZDJĘCIA]

Pierwszy gol w meczu padł po pół godzinie gry. Prowadzenie Fortecy dał Jakub Legierski. Po przerwie goście prowadzili już 2:0, tym razem na listę strzelców wpisał się Tomasz Steleblak. ROW II odpowiedział na tego gola trafieniem Pawła Mandrysza, który wraca do rybnickiej drużyny. To był jedyny gol gospodarzy w tym meczu, natomiast goście jeszcze dwukrotnie ulokowali piłkę w bramce. Najpierw gola zdobył Legierski, a pod koniec wynik na 4:1 ustalił Steleblak. Forteca jest wiceliderem ze stratą jednego punktu do Unii Turza. ROW II z pięcioma punktami plasuje się na 13. miejscu.

Forteca w kolejnym meczu zmierzy się u siebie z Polonią Marklowice znajdującą się tuż za jej plecami. ROW II zagra na wyjeździe z Rymerem Rybnik.

KS ROW II 1964 Rybnik - LKS Forteca Świerklany 1:4 (0:1)

Paweł Mandrysz 54. - Jakub Legierski 35., 66., Tomasz Steleblak 47., 88.

Żółte kartki: Jan Janik (ROW II) - Adrian Kopacz (Forteca)

KS ROW II: Kewin Paszek - Mateusz Budak (68. Alan Sadowski), Paweł Mandrysz (75. Szymon Balcer), Maciej Kłosek, Jakub Koch (46. Wiktor Skowronek), Jakub Lipka, Franciszek Zynek, Piotr Jakubowski (75. Kacper Fojcik), Robert Sitko, Jan Janik, Dawid Niedźwiedzki (62. Mateusz Pawlak)

Forteca: Błażej Byczek - Damian Getler, Jakub Legierski, Kamil Gorzała (27. Maciej Kasprzak), Tomasz Juraszek, Tomasz Kocerba (42. Karol Mrowiec), Adrian Kopacz, Łukasz Staniek, Tomasz Steleblak, Paweł Sudoł, Tomasz Zmuda (78. Tomasz Czerniak).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].