Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Polonia Marklowice pokonała spadkowicza [ZDJĘCIA]

Zespół z Marklowic dobrze radzi sobie na początku sezonu w raciborsko-rybnickiej klasie okręgowej. W miniony weekend wygrał ze spadkowiczem z IV ligi - Dębem Gaszowice 3:0.

Polonia Marklowice pokonała spadkowicza [ZDJĘCIA]

Spotkanie było wyrównane, ale ostatecznie to Polonia wygrała strzelając trzy gole nie tracąc żadnego. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Marcin Ośliźlok i raz Paweł Miczek. Marklowiczanie wykorzystali słabszą dyspozycję bramkarza Dębu - Jarosława Kisilewicza, którego już przy stanie 3:0 zmienił doświadczony do tej pory broniący Grzegorz Kasprzik. Po stronie Dębu zabrakło również kilku doświadczonych zawodników.

Polonia, która nie przegrała jeszcze meczu w trakcie tygodnia rozegra zaległy mecz z Polonią Łaziska. Dąb po dwóch udanych meczach, teraz zaliczył nieco słabszy występ i chce odbudować się u siebie w meczu z LKS 1908 Nędza. Polonia w tabeli jest czwarta, a Dąb dwunasty.

Polonia Marklowice - Dąb Gaszowice 3:0 (2:0)

Marcin Oślizlok 26., 65., Paweł Miczek 37.

Żółte kartki: Szymon Gałecki, Kacper Powiecko (obaj Polonia)

Polonia: Marcin Antończyk - Kacper Powiecko, Daniel Gojny, Szymon Gałecki (46. Jarosław Pietrzak), Marcin Ośliźlok, Bartłomiej Krakowczyk, Paweł Miczek, Jarosław Pawelec (80. Mariusz Pietrzak), Marcin Plura (72. Kamil Komraus), Marcin Pochcioł (80. Dawid Lubas), Michał Skupień.

Dąb: Jarosław Kisilewicz (70. Grzegorz Kasprzik) - Krzysztof Koch, Dawid Kapała, Patryk Kapała (78. Oliwer Podeszwa), Paweł Ziaja, Dominik Siedlaczek (78. Daniel Malgrab), Piotr Berger, Dawid Gibki (46. Kacper Kubik), Tomasz Wardęga, Kamil Gołyś, Tomasz Sobeczko.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~superkibice (94.254. * .177) 02.09.2019 16:21

Gaszowik nic się nie bój, Twoje marzenia się nie spełnią.

~Gaszowik (5.173. * .169) 02.09.2019 15:19

Spadek Gaszowic murowany