środa, 30 września 2020

imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima

RSS

Legia zabrała piłkarza mistrzom Polski, teraz go oddała

03.09.2019 10:30 | 0 komentarzy | kozz

Tomasz Jodłowiec na początku 2018 roku został wypożyczony z Legii Warszawa do Piasta Gliwice. Pomocnik w ostatnim sezonie zdobył z gliwickim zespołem mistrzostwo Polski. Latem przed udziałem Piasta Gliwice w Lidze Mistrzów Legia zainteresowała się ponownie Jodłowcem i ten przygotowywał się z warszawskim klubem do nowego sezonu. Od tego momentu doświadczony piłkarz rozegrał sześć meczów w drużynie wicemistrza Polski.

Legia zabrała piłkarza mistrzom Polski, teraz go oddała
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tomasz Jodłowiec został piłkarzem Piasta Gliwice. Tuż przed zamknięciem okna transferowego pomocnik został sprzedany za sto tysięcy euro.

Sam Jodłowiec dawał do zrozumienia, że pozostanie w Legii nie jest dla niego idealną opcją. Pojawiały się rozmowy z innymi klubami, ale rozmowy dotyczące transferu nabrały tempa pod koniec okna transferowego. Ostatecznie Piast Gliwice zdecydował się zapłacić za gracza 100 tysięcy euro. Obie strony doszły doszły do porozumienia, a pomocnik ustalił warunki kontraktu indywidualnego. Tuż przed zakończeniem okna transferowego, "Jodła" zmienił barwy klubowe.

Jodłowiec w barwach Legii rozegrał łącznie 202 mecze, w których zdobył osiemnaście bramek. Piłkarz trafił na Łazienkowską w 2013 roku ze Śląska Wrocław. Przez ten czas pomocnik zdobył z "Wojskowymi" trzy mistrzostwa Polski, a także cztery krajowe puchary.


Legia.net