Wtorek, 22 września 2020

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Przedłużyć serię bez porażki: Sandecja - GKS Jastrzębie [ZAPOWIEDŹ]

06.09.2019 19:07 | 0 komentarzy | rafbl

Szansę na przedłużenie serii meczów bez porażki do pięciu będą mieć w sobotni wieczór piłkarze GKS-u Jastrzębie, którzy zmierzą się na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz.

Przedłużyć serię bez porażki: Sandecja - GKS Jastrzębie [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Patrząc na tabelę Fortuna 1 Ligi faworytem spotkania wydają się być zajmujący 8. miejsce w tabeli piłkarze jastrzębskiego GKS-u, którzy mają na koncie 10 punktów. Ich rywalem w sobotnim meczu będzie zajmująca 15. miejsce w ligowej tabeli Sandecja Nowy Sącz.

Gospodarze mający na swoim koncie 9 "oczek" aż 6 z nich zdobyli na własnym boisku odnosząc dwie wygrane w trzech rozegranych meczach. Z kolei zawodnicy GKS-u z czterech wyjazdowych meczów przywieźli do Jastrzębia-Zdroju 3 punkty trzykrotnie remisując i raz przegrywając. W ostatniej kolejce jastrzębianie odnieśli pierwsze od czterech kolejek zwycięstwo pokonując na własnym boisku Odrę Opole, natomiast Sandecja przegrała na wyjeździe z beniaminkiem - Radomiakiem Radom.

W ubiegłym sezonie w Nowym Sączu padł remis 1:1, a w Jastrzębiu GKS rozgromił rywali aż 5:0. Jak będzie tym razem, przekonamy się jutro wieczorem.

Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie

sobota, 7 września godzina 19:10