Piątek, 20 września 2019

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

08.09.2019 20:19 | 2 komentarze | (ak)

Podczas minionego weekendu spora grupa kibiców emocjonowała się nie tylko słabym meczem piłkarskiej reprezentacji Polski, ale także rywalizacją swoich drużyn w niższych klasach rozgrywkowych. Sprawdź komplet bardzo ciekawych wyników, aktualne tabele oraz zapowiedzi kolejnych spotkań.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki VIII kolejki (06/08.09.2019)

  • Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie 1:1 (0:0)
  • Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
  • Chrobry Głogów – Radomiak Radom 0:2 (0:1)
  • Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn 1:3 (1:1)
  • Wigry Suwałki – Puszcza Niepołomice 2:3 (0:1)

Uwaga! Inne mecze: Stal Mielec – GKS Tychy, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica, Warta Poznań – Odra Opole i Olimpia Grudziądz – Termalica Nieciecza zostały przełożone na 18.09.2019 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Stal Mielec71610:7
2.Radomiak Radom8149:9
3.Miedź Legnica7139:5
4.Warta Poznań71310:7
5.Puszcza Niepołomice8137:7
6.Stomil Olsztyn8139:10
7.GKS Bełchatów81111:7
8.Podbeskidzie B-B71111:8
9.GKS Jastrzębie81110:8
10.Zagłębie Sosnowiec8119:8
11.Wigry Suwałki81110:10
12.GKS Tychy71014:9
13.Termalica Nieciecza7109:6
14.Sandecja Nowy Sącz8107:10
15.Olimpia Grudziądz7913:12
16.Chojniczanka Chojnice889:13
17.Chrobry Głogów844:17
18.Odra Opole721:9

Zapowiedź IX kolejki (13/15.09.2019)

Chojniczanka Chojnice – GKS Bełchatów (pt 19:00), Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz (pt 19:45), Stomil Olsztyn – Stal Mielec (pt 19:45), Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec (sb 16:00), GKS Tychy – Wigry Suwałki (sb 18:00), Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 18:00), GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów (sb 19:00), Termalica Nieciecza – Warta Poznań (sb 19:00), Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz (nd 12:45).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki VI kolejki (07/10.09.2019)

  • Miedź Legnica II – ROW Rybnik 4:1 (3:0)
  • Ślęza Wrocław – Pniówek Pawłowice 0:2 (0:2)
  • Piast Żmigród – Lechia Zielona Góra 0:1 (0:0)
  • Foto-Higiena Gać – Zagłębie Lubin II 2:1 (0:0)
  • Górnik Zabrze II – Ruch Chorzów 2:2 (0:1)
  • Stal Brzeg – Ruch Zdzieszowice 0:1 (0:0)
  • Śląsk Wrocław II – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (2:0)
  • MKS Kluczbork – Starowice Dolne 1:0 (0:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Bytom (wt 15:30)

Wynik zaległego meczu II kolejki (04.09.2019)

  • Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów 0:3 (0:3)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II61612:3
2.Foto-Higiena Gać61512:5
3.Stal Brzeg698:7
4.Pniówek Pawłowice695:4
5.Lechia Zielona Góra699:11
6.Rekord Bielsko-Biała688:9
7.Ślęza Wrocław685:6
8.ROW Rybnik6813:15
9.Górnik Zabrze II6712:10
10.Polonia Bytom575:5
11.Ruch Zdzieszowice575:7
12.Miedź Legnica II668:8
13.Piast Żmigród666:6
14.Gwarek Tarnowskie Góry567:10
15.MKS Kluczbork557:8
16.Ruch Chorzów*536:7
17.Zagłębie Lubin II534:6
18.Starowice Dolne630:5

*Zespół ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź VII kolejki (11/15.09.2019)

ROW Rybnik – Stal Brzeg (śr 18:00), Zagłębie Lubin II – Ślęza Wrocław (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – MKS Kluczbork (sb 16:00), Ruch Zdzieszowice – Śląsk Wrocław II (sb 16:00), Polonia Bytom – Miedź Legnica II (sb 16:00), Lechia Zielona Góra – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 16:00), Starowice Dolne – Górnik Zabrze II (sb 16:00), Ruch Chorzów – Piast Żmigród (sb 17:30), Rekord Bielsko-Biała – Foto-Higiena Gać (nd 16:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki V kolejki (07/08.09.2019)

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń 0:2 (0:2)
  • Wilki Wilcza – Odra Wodzisław Śląski 0:1 (0:1)
  • Beskid Skoczów – Czaniec 0:2 (0:1)
  • Drzewiarz Jasienica – Tychy II 3:2 (2:2)
  • Radziechowy-Wieprz – Czechowice-Dziedzice 5:2 (2:0)
  • Spójnia Landek – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:2 (0:0)
  • Decor Bełk – Unia Książenice 2:4 (1:2)
  • Polonia Łaziska Górne – Goczałkowice 1:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice51316:7
2.Kuźnia Ustroń51214:7
3.Czaniec5117:3
4.Odra Wodzisław Śląski51012:6
5.Goczałkowice598:3
6.Podbeskidzie B-B II5910:11
7.Radziechowy-Wieprz5712:10
8.Tychy II5711:9
9.Polonia Łaziska Górne5710:10
10.Czechowice-Dziedzice5711:12
11.Decor Bełk5711:13
12.Drzewiarz Jasienica576:8
13.Spójnia Landek556:7
14.Beskid Skoczów517:13
15.Wilki Wilcza503:12
16.Odra Centrum Wodzisław Śl.502:15

Zapowiedź VI kolejki (14/15.09.2019)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Beskid Skoczów (sb 11:00), Goczałkowice – Radziechowy-Wieprz (sb 12:00), Decor Bełk – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 16:00), Czechowice-Dziedzice – Unia Książenice (sb 16:00), Drzewiarz Jasienica – Wilki Wilcza (sb 16:00), Czaniec – Polonia Łaziska Górne (sb 16:00), Odra Wodzisław Śląski – Spójnia Landek (sb 17:00), Tychy II – Kuźnia Ustroń (nd 11:00).