Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Wodzisław świętuje kolejne zwycięstwo

LKS Wilki Wilcza przegrały mecz z Odrą Wodzisław 0:1.

Odra Wodzisław świętuje kolejne zwycięstwo
Gol dla Odry Wodzisław padł w doliczonym czasie gry pierwszej połowy (45'+1) za sprawą Pawła Juraszczyka. Wynik 0:1 dla piłkarzy z Wodzisławia utrzymał się do końca spotkania.
LKS Wilki Wilcza: Jakub Szymajda, Kamil Brachaczek, Piotr Buchalik, Dominik Czekański, Jakub Dankowski, Marcin Leszczyński, Przemysław Stebel, Jakub Steuer, Bartosz Sulima, Tomasz Tabiś, Kamil Wawoczny

Rezerwowi: Sebastian Kubik, Aleksander Barteczko, Mikołaj Ogaza, Bartosz Poloczek, Michał Tomczyk, Mateusz Wiśniowski

Odra Wodzisław: Grzegorz Wnuk, Artur Gać, Paweł Juraszczyk, Mateusz Kasprzyk, Krzysztof Krzyżok, Arkadiusz Lalko, Sławomir Musiolik, Bartosz Pikul, Emmanuel Sarki, Mateusz Słodowy, Piotr Szymiczek

Rezerwowi: Patryk Dudziński, Mouhamadou Sadio, Piotr Dudzik, Artur Grzechynka, Kacper Malinowski, Patryk Riabowski, Damian Tarka

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~borok (5.173. * .137) 10.09.2019 12:44
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

do poniżej chopie ten klub o którym piszesz całkowicie mnie nie interesuje pisze to juz kolejny raz więc najpierw poczytaj a pózniej pisz głupoty bo inaczej do podstawówki na czytanie

pep1960 10.09.2019 08:52
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

borok. Po pierwsze nie z ostatnią bo ostatnimi jesteście wy a po drugie kto w tym sezonie strzelił Wilkom na ich terenie więcej goli. Jesteś naprawdę bardzo nieszczęśliwym borokiem. Próbujesz jak możesz dowartościować twój śmieszny klubik ale fakty są nieubłaganie. Jesteście skazani na porażki bo w tym klubie za dużo takich boroków jak ty.

Angelonielot 09.09.2019 20:30
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

To nie okręgówka że będziemy po 10-0 wygrywać z drużynami z dołu tabeli. Centrum powinno już być liderem, takie kapitalne mecze grają, jak się czyta sprawozdania na ich stronie na fb, a są ciągłe czerwona latarnia.

~borok (155.133. * .231) 09.09.2019 18:42
oceniono 5 razy
-5
Zgłoś

czyzby zadyszka z ostatnią drużyną w tabeli tylko 1-0

~bruno (155.133. * .202) 09.09.2019 15:31

Coś wam to główne zdjęcie nie wyszło.Przecież to jest Turza a nie Wilcza.

yG 09.09.2019 14:56
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Brawo Panowie !!! Wymeczone zwyciestwo, ale najwazniejsze, aby takie mecze wygrywac ! Nie da sie w kazdym meczu grac na najwyzszym poziomie ! Cenne 3 pkt. Teraz Skrzyszow w pucharze