Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Wodzisław w III rundzie okręgowego Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

Przy Bogumińskiej czwartoligowa Odra zmierzyła się z Gwiazdą Skrzyszów grającą w A klasie. Stawką był awans do III rundy okręgowego Pucharu Polski.

Odra Wodzisław w III rundzie okręgowego Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

Odra Wodzisław od pierwszych minut nadawała ton grze co rusz wyprowadzając groźne ataki. Już na początku prowadzenie Odrze mógł dać Emmanuel Sarki, ale piłka zamiast wpaść do bramki odbiła słupek. W 20. minucie padł pierwszy gol, a strzelił go Patryk Dudziński pokonując w bramce Gwiazdy swojego byłego kolegę z Odry - Marcina Musioła. Do gwizdka oznajmiającego przerwę Odra miała jeszcze kilka dobrych okazji, ale je marnowała. Po przerwie udało się podwyższyć za sprawą Damian Tarki. Wynik na 3:0 ustalił młodziutki 16-letni Filip Franiczek. Rywale kończyli mecz w "10" po czerwonej kartce. Odra zameldowała się w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik.

Odra Wodzisław - Gwiazda Skrzyszów 3:0 (1:0)

Patryk Dudziński 20., Damian Tarka 64., Filip Franiczek 90.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kas456 (5.173. * .228) 12.09.2019 22:24
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Odra brawo

Angelonielot 12.09.2019 09:22
oceniono 4 razy
4
Zgłoś

Teraz dobre by było zagrać z Centrum a z Rybnikiem w listopadzie, bo biedzie już po sezonie ligowym i można mecz potraktować priorytetowo, a i frekwencja na trybunach w obu meczach byłaby duża.

yG 11.09.2019 21:23
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Brawo Panowie !!! Dobry sklad, dobry mecz. Czekamy na losowanie, moze juz ROW ?
A teraz Spojnia z dobra obrona. Walczymy dalej