Niedziela, 1 listopada 2020

imieniny: Seweryna, Wiktoryny, Warcisława

RSS

Łukasz Wiśniewski: Wróciłem z wielkimi chęciami do pracy [WIDEO]

12.09.2019 10:47 | 0 komentarzy | kozz

- Mimo ciężkich treningów jest fajnie – o początku przygotowań, okresie wakacyjnym i przygodzie z siatkówką plażową porozmawialiśmy ze środkowym Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle – Łukaszem Wiśniewskim.

Łukasz Wiśniewski: Wróciłem z wielkimi chęciami do pracy [WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mistrzowie Polski rozpoczęli czwarty tydzień przygotowań do sezonu ligowego. Pierwsze tygodnie to intensywna praca na siłowni, jednak jak podkreśla jeden z bardziej doświadczonych zawodników kędzierzyńskiego zespołu plan jest jasny, a ciężka praca wykonana teraz zaowocuje w sezonie. - Musimy przerzucić „tonę” żelastwa na siłowni, żeby nabrać siły, wrócić do swojej formy i dyspozycji, tak aby ten okres przygotowawczy zabezpieczył nas przed sezonem. A po południu wylewamy mnóstwo potu w hali, przede wszystkim przypominając sobie technikę siatkarską i pracując nad kondycją – zaznacza Łukasz Wiśniewski.

Nie bez znaczenia są urozmaicone treningi, jakie gwarantuje kędzierzyńskim zawodnikom sztab szkoleniowy, Łukasz Wiśniewski odniósł się również do tego aspektu. Kolejnym urozmaiceniem będą spotkania kontrolne, które czekają kędzierzyński zespół, już w najbliższą niedzielę (15 września) kędzierzynianie spotkają się z MKS-em Będzin w Mysłowicach, a kilka dni później (20 września) Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w Sieradzu zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów.


Biuro Prasowe Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle