Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW 1964 Rybnik w III rundzie okręgowego Pucharu Polski

Piłkarze trzecioligowego ROW-u wygrali w Rydułtowach z tamtejszym Naprzodem 2:1 w ramach zaległego meczu II rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik. 

ROW 1964 Rybnik w III rundzie okręgowego Pucharu Polski
fot. Łukasz Kozik

ROW wygrał 2:1 po bramkach Wiktora Piejaka i Yaroslava Baranskyiego. Zespół z Rybnika szybko objął prowadzenie, bo już w 7. minucie było 1:0. 10 minut później podwyższył wspomniany Baranskyi. Honorowe trafienie dla Rydułtów zaliczył w 51. minucie Wolski. 

Mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 02.10.2019 roku (środa o godz. 15:30). Zagrają w nich: Odra Wodzisław Śląski, Odra Centrum Wodzisław Śląski, ROW 1964 II Rybnik, Decor Bełk II, Górnik Radlin, Polonia Łaziska, Unia Książenice i ROW 1964 Rybnik. Losownie par w najbliższych dniach.

Wyjściowy skład ROW-u: Paszek - Jakubowski, Pacholski, Baranskyi, Wodecki, Kunat, Sitko, Warmiński, Piejak, Plizga, Polok. Rezerwowi: Łubik, Janik, Jary, Krotofil, Niedźwiedzki, Dzierbicki, Szary. Trenerzy: M.Hanzel, M.Podolak.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Basti123 (5.60. * .179) 19.09.2019 05:17

Wstyd dla Rybnik liczy sie liga a jak Rydy takie mocne to dlaczego nia sa liderem A klasy

~Neutralny (46.134. * .96) 18.09.2019 19:36
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Trafienie honorowe przy 2:1? "Piłkarzom" z Rybnika powinno być wstyd że cała droga połowę zespół z Rydułtów 3 ligi niżej z nimi grał i strzelił bramkę. Brawo Naprzód