Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lider podniósł się po przegranej

Unia Książenice wygrała z LKS-em Goczałkowice-Zdrój 2:1.

Lider podniósł się po przegranej

W poprzedniej kolejce Unia Książenice przegrała (z MRKS-em Czechowice-Dziedzice) swój pierwszy mecz w tym sezonie, ale dzisiaj piłkarze lidera II grupy IV ligi udowodnili, że był to tylko wypadek przy pracy. Gospodarze w spotkaniu z wiceliderem objęli prowadzenie tuż przed przerwą, po golu Michała Pieczki. Drugą bramkę dla Unii zdobył Roland Buchała, który pierwszą połowę przesiedział na ławce rezerwowych.

Kwadrans przed końcem nadzieje gości na chociaż remis dał Damian Baron, który zdobył kontaktową bramkę. Było to jednak ostatnie trafienie w tym spotkaniu.

Dzięki wygranej Unia po siedmiu kolejkach ma 16 punktów i o jedno "oczko" wyprzedza LKS Czaniec. Dzisiejszy rywal zespołu z Książenic i Kuźnia Ustroń zostają z 12 punktami.

Unia Książenice - LKS Goczałkowice-Zdrój 2:1 (1:0)

Bramki: Pieczka 45., Buchała 53. - Baron 75.

Unia: Bartosz Błatoń - Mateusz Stajer, Michał Siedlok, Kamil Kaczmarczyk, Artur Tumula, Jakub Skowronek, Jakub Makselon (46. Łukasz Michalski), Adam Wolicki (88. Paweł Polak), Michał Pieczka (90. Marek Malcher), Arkadiusz Suchiński (90. Patryk Grzybek), Marcin Kuczera (46. Roland Buchała).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].