Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rymer Rybnik wrócił do gry, ale mecz wygrała Nędza [ZDJĘCIA]

Drużyna rybnickiego Rymera po rezygnacji z meczu w Marklowicach, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Do zespołu wrócił m.in. Aleksander Kwiek, a kadra została poszerzona o kolejnych zawodników. W sobotę na swoim stadionie Rymer podejmował LKS 1908 Nędza.

Rymer Rybnik wrócił do gry, ale mecz wygrała Nędza [ZDJĘCIA]

Rymer mimo powrotu kilku zawodników źle rozpoczął mecz. Goście za sprawą Mariusza Frydryka prowadzili 2:0 już po 11 minutach. Nędza przeważała, ale kolejnego gola zdobyła dopiero przed przerwą - na listę strzelców wpisał się Michał Grzesik. W drugiej połowie Rymer wyglądał nieco lepiej. Na kwadrans przed końcem gospodarze strzelili swojego pierwszego gola, a jego autorem był Mateusz Sałbut. Dosyć szybko odpowiedzieli piłkarze z Nędzy, głową piłkę do bramki posłał Szymon Paskuda. Dla Rymera na pocieszenie zostało najpiękniejsze trafienie w meczu. Fantastycznie z dystansu przyłożył Dawid Szymała, a piłka powędrowała prosto w okienko bramki strzeżonej przez Mateusza Skwiruta, który został awaryjnie ściągnięty do bramki przyjezdnych. Mimo czterech straconych goli Rymer z nadzieją może patrzeć w przyszłość. Ich gra wyglądała lepiej niż w poprzednich wysoko przegranych meczach.

Rymer Rybnik - LKS 1908 Nędza 2:4 (0:3)

Mateusz Sałbut 73., Dawid Szymała 86. - Mariusz Frydryk 6., 11., Michał Grzesik 37., Szymon Paskuda 77.

Rymer Rybnik: Mateusz Kutyrba - Arkadiusz Piskała (46. Jan Romańczyk), Marcin Moskal, Jakub Czarnecki, Artur Molęda, Marcin Skoczylas, Mateusz Marcol, Aleksander Kwiek, Mateusz Sałbut (88. Marek Rduch), Beniamin Pyszny (65. Krzysztof Pierchała), Dawid Stajer (46. Dawid Szymała). Trener: Adam Roezner.

Nędza: Mateusz Skwirut - Michał Grzesik, Szymon Niedziela (85. Dawid Wallach), Szymon Paskuda, Paweł Kubecki, Mateusz Bugdoł, Adrian Cichecki (46. Bartosz Popow), Marcin Stasiowski, Marek Prusicki, Tomasz Tiebler (59. Eliasz Rudek), Mariusz Frydryk. Trener: Mieczysław Masłowski.

Żółte kartki: Dawid Szymała (Rymer) - Mateusz Bugdoł (Nędza)

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Rymerok (188.146. * .14) 23.09.2019 22:34

Czy na stanowisku prezesa też nastąpiła zmiana?

~szkoda (188.137. * .235) 22.09.2019 01:31

Szkoda tej porażki z Nędza

~Rymerok (188.147. * .167) 22.09.2019 00:08

Rymer utrzymać okregowke !... Jest szansa że jak kwiek będzie to może ktoś jeszcze za jego namową pomoże rymerowi.. Pytanie jak długo będzie Kwiek