Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Juniorzy z Pietrowic wygrali ze Studzienną [ZDJĘCIA]

W meczu 4. kolejki juniorów młodszych Start Pietrowice Wielkie wygrał 5:0 z LKS-em Studzienna.

Juniorzy z Pietrowic wygrali ze Studzienną [ZDJĘCIA]

Start Pietrowice Wielkie w meczu z LKS-em Studzienna pięciokrotnie pokonał bramkarza rywali. Paskal Niedzbała dwa razy musiał wyciągać piłkę z siatki po rzutach karnych wykonywanych przez Mateusza Szubę. Raz bramkarz ze Studziennej został pokonany przez swojego zawodnika. Dwukrotnie do bramki rywala trafiał Mateusz Okrent, która ma już za sobą debiut w drużynie seniorów Startu-u występujących na co dzień w A klasie.

Ekipa z Pietrowic w tym sezonie trzykrotnie kończyła mecz z kompletem punktów. W czterech dotychczasowych spotkaniach drużyna prowadzona przez trenera Marka Klobuczka zdobyła 32 gole, tracąc przy tym 5 bramek i jest liderem rozgrywek.

Dla drużyny trenera Norberta Lipickiego przegrana ze Startem było drugą porażką w tym sezonie. W czterech meczach ligowych juniorzy ze Studziennej wypracowali 4 punkty i obecnie plasują się na 7. miejscu w tabeli.

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Studzienna 5:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Szuba x2 (karne), Mateusz Okrent x2, samobójcza

Pietrowice: Mateusz Majcherek - Jakub Kosiba, Szymon Stoschek, Dawid Gorczowski, Filip Posmyk, Mateusz Szuba, Mateusz Okrent, Szymon Tyrała, Mateusz Bywalec, Mateusz Jegliczka, Rafał Jegliczka. Rezerwowi: Marek Pientka, Igor Siorak.
Trener: Marek Klobuczek

Studzienna: Paskal Niedzbała - Jakub Pieróg, Kamil Zięba, Szymon Korczok, Michał Zebrała, Szymon Świętek, Tobiasz Urbas, Jakub Sulski, Dawid Cyroń, Jakub Wedeł, Paweł Bugdol. Rezerwowi: Kamil Jarmoliński, Adam Barabasz, Oskar Horny, Krzysztof Gomółka.
Trener: Norbert Lipicki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].