Wtorek, 15 października 2019

imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

22.09.2019 18:55 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki drużyn młodzieżowych w każdy weekend przynoszą dużo niespodziewanych rozstrzygnięć. Rezultaty kilku ostatnich spotkań potwierdzają, że runda jesienna będzie sporym wyzwaniem dla nieco słabszych zespołów. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki VI kolejki (22.09.2019)

  • Jejkowice – Żory 6:1 (2:0)
  • Bełk – Świerklany 3:4 (0:3)
  • ROW Rybnik – Wilchwy 3:3 (1:1)
  • Rydułtowy – Piast Cieszyn (mecz przełożony na 02.10.2019, śr 16:00)

Wynik zaległego meczu I kolejki (17.09.2019)

  • Rydułtowy – Świerklany 10:0 (6:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Wilchwy61623:11
2.Jejkowice61324:11
3.Piast Cieszyn5718:11
4.Bełk6613:24
5.ROW Rybnik5510:13
6.Żory559:13
7.Świerklany658:26
8.Rydułtowy5418:14

Zapowiedź zaległego meczu I kolejki (25.09.2019)

ROW Rybnik – Żory (śr 16:30).

Zapowiedź VII kolejki (28/29.09.2019)

Wilchwy – Bełk (sb 10:00), Piast Cieszyn – ROW Rybnik (nd 10:00), Żory – Rydułtowy (nd 10:00), Świerklany – Jejkowice (nd 14:45).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (22/23.09.2019)

  • Krzanowice – Rudy 2:1 (2:1)
  • Pietrowice Wielkie – Studzienna 5:0 (1:0)
  • Borucin – Grzegorzowice 15:3 (8:0)
  • Rogów – Cyprzanów 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
  • Gmina Lubomia – Krzyżanowice (pn 17:00)
  • Ocice Racibórz – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pietrowice Wielkie4932:5
2.Krzanowice3922:3
3.Krzyżanowice3718:7
4.Gmina Lubomia3616:4
5.Rudy4613:10
6.Rogów366:8
7.Ocice Racibórz3515:11
8.Studzienna448:16
9.Borucin4325:20
10.Grzegorzowice306:29
11.Cyprzanów402:50

Zapowiedź V kolejki (28/29.09.2019)

Rudy – Rogów (sb 10:00), Studzienna – Krzanowice (nd 10:00), Krzyżanowice – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Ocice Racibórz – Borucin (nd 11:00), Grzegorzowice – Gmina Lubomia (nd 11:00), Cyprzanów – pauza.


Juniorzy młodsi B1 – grupa A (Podokręg Rybnik)

Wyniki VI kolejki (21/22.09.2019)

  • Gołkowice – Orzepowice 3:1 (1:0)
  • Baranowice – Czerwionka 0:3 (0:1)
  • Golasowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:17 (0:7)
  • Rymer Rybnik – Chwałowice 1:8 (1:5)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gołkowice61835:7
2.Odra Centrum Wodzisław61352:16
3.Czerwionka61234:17
4.Orzepowice61022:17
5.Chwałowice6824:21
6.Rymer Rybnik6413:38
7.Baranowice638:24
8.Golasowice618:56

Zapowiedź VII kolejki (28/29.09.2019)

Orzepowice – Rymer Rybnik (sb 17:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Baranowice (nd 10:00), Czerwionka – Gołkowice (nd 10:00), Chwałowice – Golasowice (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B1 – grupa B (Podokręg Rybnik)

Wyniki IV kolejki (21/22.09.2019)

  • Moszczenica – Kamień 1:5 (1:5)
  • Radlin – Mszana 7:4 (3:2)
  • Grabownia-Golejów – Jankowice 2:3 (2:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jankowice4916:8
2.Radlin4915:10
3.Kamień4616:17
4.Moszczenica466:12
5.Grabownia-Golejów438:10
6.Mszana4317:21

Zapowiedź V kolejki (28/29.09.2019)

Kamień – Radlin (sb 10:00), Mszana – Grabownia-Golejów (sb 12:00), Jankowice – Moszczenica (nd 10:00).