Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmarł piłkarz Naprzodu 32 Syrynia

Klub poinformował o śmierci swojego bramkarza Andrzeja Błatonia. Miał 39 lat.

Zmarł piłkarz Naprzodu 32 Syrynia

Andrzej Błatoń w Naprzodzie 32 Syrynia występował w trwającym sezonie 2019/20. Swój ostatni mecz w bramce rozegrał pod koniec sierpnia w ramach IV kolejki A klasy przeciw Stali Kuźnia Raciborska. W ostatnich meczach był bramkarzem rezerwowym.

Wcześniej przez wiele sezonów reprezentował m.in. barwy Polonii Marklowice, Czarnych Nowa Wieś i Górnia Radlin.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 października 2019 r. zmarł przeżywszy 39 lat nasz kolega zawodnik LKS Naprzód 32 Syrynia, Śp. ANDRZEJ BŁATOŃ. O terminie uroczystości pogrzebowych powiadomimy w najbliższym czasie. Spoczywaj w pokoju.

Zarząd, zawodnicy, kibice i znajomi

LKS Naprzód 32 Syrynia