środa, 28 października 2020

imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy

RSS

KS Rudziniec przegrał na inaugurację

06.10.2019 13:35 | 0 komentarzy | rafbl

W swoim pierwszym meczu w rozgrywkach I Ligi Śląskiej siatkarze KS Rudziniec przegrali w trzech setach wyjazdowe spotkanie do Miasteczka Śląskiego.

KS Rudziniec przegrał na inaugurację
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Premierowa partia spotkania kompletnie nie wyszła podopiecznym trenera Marcina Grzegoszczyka, którzy nie byli w stanie nawiązać walki z seryjnie zdobywającymi punkty gospodarzami. Efektem takiego stanu rzeczy była przegrana bardzo wysoko partia, w której zawodnicy z Rudzińca zdobyli zaledwie 11 "oczek".

Zdecydowanie  więcej emocji było w drugim secie. Przez cały czas jego trwania na tablicy wyników raz po raz pojawiał się wynik remisowy. Na przestrzeni całego seta żaden z zespołów nie potrafił wypracować sobie wyższej przewagi, a o jego losach rozstrzygać musiała gra na przewagi. W tej lepiej zaprezentowali się miejscowi, którzy wygrali do 28.

Trzecia partia rozpoczęła się od prowadzenia gospodarzy 7:0 czym w zasadzie rozstrzygnęli oni losy meczu. Rudzińczanie starali się gonić rywali, jednak nie byli w stanie nawiązać wyrównanej walki z wyraźnie lepszymi tego dnia siatkarzami Volleya. Ostatecznie goście przegrali do 21, a całe spotkanie 3:0.

KS Volley Miasteczko Śląskie - KS Rudziniec 3:0 (25:11, 30:28, 25:21)

Volley: Wikło, Król, Gwóźdź, Szpitol, Zych, Biadacz W. oraz Szumowski (libero), Bobek (libero), Łata, Rybak, Koczorek, Biadacz Ł., Karoń

KS: Piotrowski, Rachwał, Miesiączek, Jakuszczonek, Stefaniszyn, Popow oraz Zemka (libero), Stawiarski, Piętak, Mrachacz, Lach, Kocur