Niedziela, 25 października 2020

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

AZS Rafako nadal niepokonany

06.10.2019 21:39 | 0 komentarzy | rafbl

Drugie zwycięstwo w drugim meczu I Ligi Śląskiej odnieśli zawodnicy raciborskiego AZS-u Rafako, którzy pokonali na własnym boisku beniaminka rozgrywek - LKS Olimpia Włodowice.

AZS Rafako nadal niepokonany
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Premierowa odsłona spotkania to szybko wypracowana kilkupunktowa przewaga przez zawodników Rafako, co ułatwiło im kontrolowanie przebiegu partii. Rywale nie byli w stanie nawiązać wyrównanej gry z AZS-em, który utrzymał wypracowaną przewagę i wygrał pewnie do 20.

Drugi set rozpoczął się od prowadzenia gospodarzy 7:0 czym w zasadzie rozstrzygnęli losy partii. Gospodarze prowadzeni przez trenera Bartosz Frątczaka w pełni kontrolowali boiskowe wydarzenia w dalszej części partii i nie dali się zbliżyć do siebie rywalom pozwalając im zdobyć zaledwie 15 "oczek"

Trzecia i jak się okazało ostatnia odsłona spotkania to w początkowej fazie wyrównana gra obu zespołów. Z czasem ponownie uwidoczniła się przewaga Rafako, które wyszło na kilkupunktowe prowadzenie. Beniaminek rozgrywek nie był w stanie odrobić strat i przegrał do 22, a całe spotkanie 3:0.

Dla Rafako było to drugie zwycięstwo, w drugim meczu. Raciborzanie z kompletem punktów plasują się w ligowej tabeli na 2. miejscu ustępując tylko Górnikowi Radlin.

KS AZS Rafako Racibórz - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:20, 25:15, 25:22)

Rafako: Błaszczok, Dziadek, Herich, Władarz, Marchwiak, Gołuchowski oraz Kostka (libero), Woźniak (libero), Spelak, Besz

Olimpia: Majka, Raźniewski, Koziorowski, Nowak, Gorgoń oraz Maciąg (libero), Protasiewicz, Ibek