środa, 30 września 2020

imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima

RSS

"Medialna nagonka na naszego brata z sektora trwa w najlepsze"

07.10.2019 18:02 | 0 komentarzy | adi

Na swoim oficjalnym koncie na Facebooku, kibice GKS-u Jastrzębie przedstawili swoje zdanie na temat poszukiwań Pawła Duszyńskiego.

"Medialna nagonka na naszego brata z sektora trwa w najlepsze"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Paweł Duszyński, wiceprezes GKS-u Jastrzębie jest poszukiwany przez policję w związku z napadem na hokeistę GKS-u Katowice przed piątkowym meczem z JKH GKS-em Jastrzębie. Komunikat dostępny jest na profilu GKS JASTRZĘBIE - od kibiców dla kibiców.

Komunikat kibiców GKS-u Jastrzębie (zachowano oryginalną pisownię)

Medialna nagonka na naszego brata z sektora trwa w najlepsze. W kraju, gdzie nie publikuje się wizurenków pedofili, bo może to zaszkodzić w ich resocjalizacji, wizerunek Pawła jest publikowany we wszystkich ogólnopolskich mediach! A on się nigdzie nie ukrywa, adwokat poinformował prokuraturę oraz policję gdzie obecnie przebywa, oraz informacje, że po powrocie niezwłocznie zgłosi się do prokuratury by wyjaśnić sytuację! Media mają pożywkę bo milicja naciskała by udostępnić jego wizerunek tylko po to, by uderzyć w GKS! By zniszczyć nasz klub! Chociaż MY kibice zachowajmy zimną głowę i nie dajmy się ponieść tej nagonce! Duchu bracie jesteśmy i będziemy z Tobą na dobre i na złe!