Jastrzębski Węgiel zaprezentuje się kibicom

Już dzisiaj w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się mecz otwarcia sezonu połączony z prezentacją pierwszej drużyny Jastrzębskiego Węgla, która za dwa tygodnie rozpocznie zmagania w Plus Lidze. Zaprezentowane zostaną także wszystkie drużyny Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. Początek dzisiejszej imprezy o godzinie 17:00.

Jastrzębski Węgiel zaprezentuje się kibicom

Rozgrywki Plus Ligi podopieczni trenera Roberto Santilliego zainaugurują wyjazdowym meczem w Bydgoszczy, który zaplanowany jest na 26 października. A już dzisiaj, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy okazji meczu otwarcia sezonu połączonego z prezentacją drużyny "pomarańczowi" zmierzą się z włoskim Gas Sales Piacenza Volley, którego trenerem jest były szkoleniowiec ZAKSY Kędzierzyn-Koźle - Andrea Gardini.

O oprawę artystyczną imprezy zadba znany ze spotkań reprezentacji Polski duet - Grzegorz Kułaga i Marek Magiera. Podczas piątkowego wydarzenia przygotowano liczne atrakcje dla kibiców. Będą między innymi pokazy artystyczne i prezentacja nowej koszulki meczowej w jakiej jastrzębianie grać będą w rozgrywkach Plus Ligi i Ligi Mistrzów.

Początek imprezy na którą wstęp jest wolny zaplanowano na godzinę 17:00.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].