Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Obroniony rzut karny nic nie dał. Porażka Odry Centrum

Odra Centrum przegrała w Czechowicach-Dziedzicach z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała 0:3.

Obroniony rzut karny nic nie dał. Porażka Odry Centrum

W pierwszej połowie gospodarze strzelili dwie bramki. Po 30 minutach gry wynik otworzył Filip Laskowski, a chwilę później po rzucie rożnym gola zdobył Bartłomiej Kręcichwost. W drugiej połowie "Górale" otrzymali rzut karny, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz Odry Centrum. Sytuacja ta nie wpłynęła pozytywnie na gości - niedługo później trzecią bramkę dla bielszczan strzelił Dawid Kukuła.

Odra Centrum po 10 kolejkach zajmuje 13. miejsce. Za tydzień derby Wodzisławia Śląskiego.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:0 (2:0)

Bramki: Laskowski 30., Kręcichwost 38., Kukuła 73.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Artur82 13.10.2019 20:57

Wodzisław gratuluje!