Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trener Odry Centrum uspokoił. Uraz bramkarza nie jest groźny

- Napastników ganiłem już na boisku, skuteczność to nasz mankament. Dajemy przeciwnikowi jedną sytuację i on ją wykorzystuje, a my? - powiedział po przegranych derbach Wodzisławia Śląskiego trener Robert Tkocz.

Trener Odry Centrum uspokoił. Uraz bramkarza nie jest groźny

Mimo że derby zakończyły się porażką Odry Centrum, to zespół ten pokazał się z całkiem dobrej strony. Dostał pochwały m.in. od trenera Adama Burka. Gospodarze mieli kilka okazji do wyrównania w drugiej części gry. - W pierwszej połowie Odra była lepsza. Wygrywała i ustawiła sobie mecz. My ruszyliśmy dopiero przy stanie 0:2. Bramka do szatni dała nam wiarę i w przerwie zmotywowaliśmy się do tego, by wyjść trochę wyżej i zaatakować przeciwnika. Mieliśmy więcej sytuacji, mimo że rywal miał rzut karny - analizował pojedynek trener Robert Tkocz. W jego drużynie szwankowała skuteczność.

- Mieliśmy dość dużo bardzo dobrych sytuacji. Napastników ganiłem już na boisku, skuteczność to nasz mankament. Dajemy przeciwnikowi jedną sytuację i on ją wykorzystuje, a my? Znowu mieliśmy kilka okazji i nie potrafiliśmy tego przełożyć na bramki - kręcił głową grający trener Odry Centrum.

Tkocz uspokoił kibiców w sprawie bramkarza Bartłomieja Będkowskiego, który opuścił boisko na noszach i został przewieziony do szpitala. - Przy rzucie karnym dostał w klatkę piersiową, zaczęło go kłuć w mostku, ale dostaliśmy informację, że wszystko jest OK - poinformował szkoleniowiec.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gonzo44 (83.29. * .12) 20.10.2019 13:37
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

borok ty jednak jestes nie zdrowy psychicznie udzielasz sie na necie i tylko na necie bo na zywo balbys sie wyglaszac takich glupot takim kometarzem obrażasz wszystkich dookola mam nadzieje ze zycie ci odplaci i nabierzesz troche pokory!

~borok (155.133. * .231) 20.10.2019 13:06
oceniono 3 razy
-3
Zgłoś

do gonzo gdyby nie wasz sędzia to by nie było 3 punktów w grze z juniorami

~Gonzo44 (83.29. * .12) 20.10.2019 11:49
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Trenerze Tkocz jesli Pan pisze ze mks odra nie miala sytuacji strzeleckich to gral Pan chyba w innym meczu radze obejrzec i przeanalizowac mecz!

Artur82 20.10.2019 11:27
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Brawo kibice Odry za wsparcie również piłkarzy Centrum. Widać po ich twarzach i wypowiedziach w jakiej niezręcznej sytuacji stawia ich Zieliński próbując niszczyć piłkę w Wodzisławiu.