Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny.pl Katolik Group liderem po trzeciej kolejce [ZDJĘCIA]

W niedzielę na parkiecie Areny Rafako rozegrana została III kolejka ZOO-MAR JP Telebim RLPS.  Zdecydowanym hitem było starcie Lunatyków z Leśną Perłą, które zakończyło się wynikiem 3:2 dla aktualnych mistrzów Ligi. Drugi mecz, który zakończył się tie-breakiem odbył się pomiedzy Agrotim-Na Fali z Progress Szkołą Językową, gdzie lepsza okazała się Szkoła Językowa wygrywając 3:2. Enter sprawnie pokonał Złotnika w trzech setach, a Nowiny.pl Katolik Group pokonały Omertę Northern 3:1 i plasują się z trzema zwycięstwami na czele tabeli. Na drugie miejsce w stawce awansowała również z trzema zwycięstwami drużyna Progress Szkoła Językowa, a na trzecie spadł aktualny lider tabeli Leśna Perła.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny.pl Katolik Group liderem po trzeciej kolejce [ZDJĘCIA]

Wyniki III kolejki spotkań ZOO-MAR JP Telebim RLPS:

Liga kobiet:

KRS TKKF Jastrząb - Inbras Lejdis 3:0 (25:12, 25:19, 25:12)

PV VOLLEY Krapkowice Seniorki - PV VOLLEY Krapkowice Juniorki 3:0 (25:12, 25:15, 25:21)

Liga mężczyzn:

Leśna Perła Damons Rybnik - ZOO-MAR Lunatycy 2:3 (25:18, 20:25, 25:23, 23:25, 13:15)

Agrotim-Na Fali - Progress Szkoła Językowa 2:3 (25:22, 13:25, 25:18, 20:25, 12:15)

Enter El-Bis Instal-Mag - Złotnik 3:0 (25:19, 25:21, 26:24)

Nowiny.pl Katolik Group - Omerta-Northern 3:1 (27:25, 23:25, 25:10, 25:19)

Więcej na www.rlps.com.pl 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].