Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

XIII Wodzisławski Półmaraton: Utrudnienia w ruchu już w niedzielę

21.10.2019 13:51 | 0 komentarzy | AgaKa

Informujemy, że w niedzielę, 27 października 2019 r. w godzinach 10:00-13:00 w związku z organizacją XIII Wodzisławskiego Półmaratonu w Wodzisławiu Śląskim wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

XIII Wodzisławski Półmaraton: Utrudnienia w ruchu już w niedzielę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trasa przebiega następującymi ulicami:

Start biegu – Stadion Miejski. Planowany start na godzinę 10:00. Czas zamknięcia ulic od wyjazdu ze Stadionu (ul. Bogumińska) do skrzyżowania ul. Wałowej z Minorytów to 10 minut.

Ulice: Mieszka do skrzyżowania z Leszka, Leszka do skrzyżowania z Radlińską, Radlińska do skrzyżowania z Bojowników – zajęty będzie tylko prawy pas w kierunku poruszających się biegaczy.

Na czas biegu zamknięte będą ulice Bojowników, Radlińskie Chałupki i Os. Przyjaźni. Wyjazd z posesji będzie możliwy w ograniczonym zakresie, jedynie zgodnie z kierunkiem biegu.

Od skrzyżowania ulic Os. Przyjaźni i Armii Krajowej zajęty prawy pas w kierunku poruszających się biegaczy do lewoskrętu w kierunku prywatnego parkingu.

Rondo Sallaumines przejezdne, zablokowany zjazd z ronda w kierunku ul. 26 Marca oraz wjazd na Rondo od ul. Armii Krajowej.

Ulica 26 Marca od skrzyżowania z ul. Pokoju do Ronda Alanya - zajęty będzie tylko prawy pas w kierunku poruszających się biegaczy. Rondo św. Wawrzyńca – zajęty będzie tylko prawoskręt w kierunku poruszających się biegaczy.

Plac Gladbeck, ul. Kubsza, Rynek, ul. Księżnej Konstancji, Średnia, Minorytów zamknięte na czas biegu. Ruch drogowy na skrzyżowaniu ul. Zamkowej i ul. Wilhelma Kubsza przepuszczany doraźnie.

Ruch drogowy od ul. Wałowej w kierunku ul. Pszowskiej na skrzyżowaniu ul. Minorytów – ul. Wałowa przepuszczany doraźnie.

Zakończenie biegu planowane jest na godzinę 13:00.