Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dyskwalifikacja dla dwóch piłkarzy Górnika Boguszowice

Komisja ds. Dyscypliny Podokręgu Rybnik zdyskwalifikowała na czas nieokreślony dwóch zawodników Górnika Boguszowice, który dopuścili się naruszenia nietykalności sędziego. 

Dyskwalifikacja dla dwóch piłkarzy Górnika Boguszowice
fot. facebook

Do naruszenia nietykalności cielesnej sędziego doszło w meczu rybnickiej A klasy pomiędzy Górnikiem Boguszowice, a Polonią Niewiadom (0:5). Jak już informowaliśmy mecz został zakończony w 54. minucie z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez dwóch piłkarzy drużyny gospodarzy.

Dawid Zima i Łukasz Kuciej z Górnika Boguszowice zostali zdyskwalifikowani przez Komisję ds. Dyscypliny Podokręgu Rybnik i mają zakaz uczestnictwa w rozgrywkach o mistrzostwo klasy A. Jak czytamy w komunikacie, kara biegnie od 20 października 2019 roku. Nie ma natomiast podanej daty zakończenia dyskwalifikacji. Jak się dowiedzieliśmy najpierw w Podokręgu Rybnik, następnie w Śląskim Związku Piłki Nożnej w Katowicach - sprawa jest w toku i dopiero w momencie jej wyjaśnienia zapadnie kompletna decyzja odnośnie kary dla wspomnianych zawodników.

Poszkodowany sędzia Konrad Janecki nie chce komentować wydarzeń meczowych do czasu wyjaśnienia sprawy w sądzie.

Do czasu zakończenia meczu w 54. minucie Polonia Niewiadom prowadziła z Górnikiem 5:0 po dwóch golach Kamila Mazura (30., 43.) oraz trafieniach Dominika Wardengi (7.), Łukasza Sobali (25.) i Roberta Gaszki (41.).

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TK (188.147. * .135) 29.10.2019 08:48

Niestety zachowania zawodników nic nie tłumaczy bo jest niedopuszczalne !! Chciałbym jednak zwrócić uwagę na kompletną niekompetencję tego sędziego. Miałem z nim kontakt, który kosztował mnie 500 zł. Jest dużo dobrych sędziów ale niestety ten do nich nie należy :(

~Kris1998 (188.146. * .223) 28.10.2019 19:35
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Może się mu należało? Patrząc na poziom jaki prezentują sędziowie w Rybnickiej grupie. Myślą sobie kim to nie są aż w końcu im sie dostało

~Psikuta (37.248. * .196) 25.10.2019 20:11

A mowili ze zima w tym roku lagodna a tu prosze a tak na serio to wolal hasac do sedziego przy 5 0 a dopiero 54min pomyslal strach sie bac ile bedzie do 90

~Lukrak (188.146. * .38) 25.10.2019 19:37

A mówią, że na C klasie chamstwo.

~op (91.192. * .86) 25.10.2019 19:09

Trzeba umieć pajace przegrywać