Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Książenice z Wilczej wróciła z trzema punktami [ZDJĘCIA]

Mecz XII kolejki IV ligi (grupa śląska II) w Wilczej po myśli piłkarzy Unii Książenice. Zobacz zdjęcia!

Unia Książenice z Wilczej wróciła z trzema punktami [ZDJĘCIA]

Unia przystąpiła do meczu bez ważnych ogniw. Zabrakło m.in. Rolanda Buchały, który ponownie został pierwszym trenerem ROW-u 1964 Rybnik i w tym czasie rozgrywał ze swoją drużyną mecz w Starowicach.

W Wilczej po początkowych minutach bezbarwnej gry do bramki trafił Jacek Drapacz, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Kamila Kosteckiego i z bliskiej odległości skierował piłkę do bramki. Obie drużyny miały dobre okazje do zdobywania kolejnych goli, ale na przerwę to zespół z Książenic miał o jednego gola więcej. Po przerwie obraz nie zmienił się. Unia groźniej atakowała, ale bramkę przypieczętowującą zwycięstwo zdobyła dopiero w doliczonym czasie gry. Na listę strzelców wpisał się Marcin Kuczera i zapewnił przyjezdnym trzy punkty. 

Dzięki wygranej Unia ponownie zbliżyła się do Odry, która straciła punkty. Obecnie zespół z Książenic jest wiceliderem IV ligi. Wilki wciąż w dolnej strefie. Wyprzedzają tylko Beskid Skoczów.

Wilki Wilcza - Unia Książenice 0:2 (0:1)

Drapacz 26., Kuczera 90.+3.

Wilki: Szymajda - Sulima, Czekański, Barteczko, Steuer (79. Kubik), Buchalik (46. Wiśniewski), Tabiś, Leszczyński, Wawoczny, Żyrkowski, Stebel (72. Wiśniowski). Trener: J.Dankowski.

Unia: Niemiec - Tumula, Siedlok, Kaczmarczyk, Grzybek, Wolicki (64. Wowra), Kostecki, Pieczka, Suchiński, Kwoska (72. Makselon), Drapacz (79. Kuczera). Trener: M.Koczy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Makron (46.134. * .19) 27.10.2019 17:44

Trener Marcin Koczy robi naprawdę dobrą robotę. I to od lat! Szans na awans raczej nie ma, ale na miejsce w czołówce jak najbardziej.