Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW wygrał u outsidera

Zespół ze Starowic nie wygrał jeszcze żadnego meczu. ROW 1964 Rybnik udał się do małej wsi w województwie opolskim, aby beniaminek nadal nie zdobył kompletu punktów, bo te są bardzo potrzebne rybnickiej ekipie. 

ROW wygrał u outsidera

Nie miał szczęścia rybnicki ROW w ostatnich meczach. Spotkania przegrane nieznacznie, ale punktów na koncie nie przybywało. Obowiązkową zdobyczą były trzy punkty w Starowicach, które weszły do III ligi boczną furtką korzystając z rezygnacji z awansu Polonii Głubczyce. LZS Starowice przekonał się, że trzecia liga to już wysoki poziom. Co prawda w dotychczasowych 12 meczach LZS zdobył 4 punkty, ale tylko za mecze zremisowane. Z kolei ROW, który z początku trzymał się w górze tabeli, osuwał się w dół z każdą kolejką. Zrobiło się niebezpiecznie, bo przewaga nad strefą spadkową wynosiła już tylko jeden punkt.

LZS Starowice nie jest wygodnym rywalem. Nie strzela praktycznie w ogóle bramek, ale traci ich równie mało. Pierwszego gola rybniczanom udało się zdobyć dopiero przed końcem pierwszej połowy. Gola zdobył ukraiński pomocnik ROW-u Yaroslav Baranskyi. W drugiej połowie gospodarze mądrze bronili się przed atakami podopiecznych Rolanda Buchały. Wynik podwyższył w doliczonym czasie Marcin Wodecki i upragnione trzy punkty w końcu trafiły na konto ROW-u, który wygrał po raz pierwszy od 11 września. 

ROW dzięki wygranej oddalił się od strefy spadkowej na 3 oczka. 

LZS Starowice - ROW 1964 Rybnik 0:2 (0:1)

Baranskyi 43., Wodecki 90.+1. 

Skład ROW-u (wyjściowy): Paszek - Pacholski, Mandrysz, Krotofil, Baranskyi, Piejak, Jary, Warmiński, Szkatuła, Polok, Wodecki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].