Niedziela, 29 listopada 2020

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Epidemia na Śląsku:

Pokazy, warsztaty, tort i odśpiewane 100-lat. FC Ronin świętował 15-lecie [ZDJĘCIA]

27.10.2019 19:59 | 0 komentarzy | AgaKa

Wielka feta w Radlinie. Klub sportowy FC Ronin świętował 15-lecie istnienia. Z tej okazji w MOSiR Radlin odbył się Dzień Otwarty.

Pokazy, warsztaty, tort i odśpiewane 100-lat. FC Ronin świętował 15-lecie [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klub pokazał wszystko, czym się zajmuje. Pokazowe walki zaprezentowały przedszkolaki, starszaki i dorośli. Zgromadzona publiczność miała okazję także wziąć udział w zabawie i poczuć na własnej skórze, jak to jest. Dzieci rozbijały deski, powalały przeciwnika, panie zaliczyły zajęcia fitness oraz naukę samoobrony, a panowie zmierzyli się w walce na soft kije. Każda z osób, która zdecydowała się na sprawdzenie swoich umiejętności, otrzymała voucher na zajęcia.

Jubileusz nie mógł obyć się bez tortu i odśpiewania 100-lat. Wręczono podziękowania wszystkim osobom, które mają swój wkład w rozwój i funkcjonowanie klubu. Odśpiewano także 100-lat zawodniczce Gosi, która zrezygnowała ze swojej urodzinowej imprezy na rzecz udziału w Dniu Otwartym.

15-lecie FC Ronin z Radlina zbiegło się w czasie z sukcesem, jaki klub odniósł wraz z innymi drużynami wchodzącymi w skład ligi MFR na mistrzostwach w Niemczech. Licząca 18 osób reprezentacja przywiozła do Polski aż 33 medale.

Reprezentacja MFR Polska to 5 mocnych Klubów (FC Ronin, Fight Klub Knurów, Super Kick Sosnowiec, Kick Boxing Małpka Zawiercie, Team Fighter), które na mistrzostwach w Niemczech dzielnie z orzełkiem na piersi toczyły boje w następujących formułach: pointfighting, light contact, kick light, full contact, k1, formy do muzyki, rozbicia desek. Należy podkreślić fakt, iż ekipa MFR Polska wykazała się dużą wszechstronnością ponieważ większość zawodników zdobywało medale w więcej niż dwóch konkurencjach.