Czwartek, 21 listopada 2019

imieniny: Janusza, Marii, Konrada

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

27.10.2019 21:22 | 0 komentarzy | kozz, (ak)

GKS Jastrzębie ponownie z kompletem punktów. ROW Rybnik przerwał fatalną passę i tym razem pokonał Starowice. W innych klasach rozgrywkowych padło mnóstwo niespodzianek i ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XV kolejki (25/27.10.2019)

  • GKS Jastrzębie – Olimpia Grudziądz 2:0
  • GKS Tychy – Warta Poznań 1:1
  • Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice 3:3
  • GKS Bełchatów – Miedź Legnica 1:1
  • Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice 0:0
  • Sandecja Nowy Sącz – Wigry Suwałki 1:0
  • Radomiak Radom – Termalica Nieciecza 1:0
  • Chrobry Głogów – Stal Mielec 1:0
  • Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2

Wyniki zaległych meczów XIII kolejki (22/24.10.2019)

  • GKS Jastrzębie – Wigry Suwałki 1:0
  • Tychy – Miedź Legnica 4:1
  • Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec 3:0
  • Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 0:2
  • Odra Opole – Stal Mielec 1:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom153024:17
2.Warta Poznań152823:14
3.Podbeskidzie Bielsko-Biała152725:15
4.GKS Jastrzębie152622:16
5.Stal Mielec152520:16
6.Miedź Legnica152421:17
7.Stomil Olsztyn152213:16
8.Olimpia Grudziądz152123:22
9.Bruk-Bet Termalica Nieciecza152120:15
10.GKS Tychy152131:24
11.Zagłębie Sosnowiec151922:24
12.Sandecja Nowy Sącz151819:27
13.GKS Bełchatów151817:18
14.Puszcza Niepołomice151810:16
15.Chrobry Głogów151714:23
16.Chojniczanka Chojnice151624:27
17.Wigry Suwałki151513:21
18.Odra Opole15108:21

Zapowiedź XVI kolejki (02/03.11.2019)

Miedź Legnica – Radomiak Radom (sb 12:40), Olimpia Grudziądz – Odra Opole (sb 17:00), Termalica Nieciecza – GKS Jastrzębie (sb 18:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz (nd 12:40), Warta Poznań – Chojniczanka Chojnice (nd 13:00), GKS Tychy – Stomil Olsztyn (nd 15:00), Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów (nd 15:00), Wigry Suwałki – Chrobry Głogów (nd 16:00), Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec (nd 17:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (26/27.10.2019)

  • Starowice Dolne – ROW Rybnik 0:2
  • Pniówek Pawłowice – Ruch Zdzieszowice 0:2
  • Ruch Chorzów – Polonia Bytom 3:1
  • Zagłębie Lubin II – Stal Brzeg 1:1
  • Ślęza Wrocław – Piast Żmigród 0:0
  • Rekord Bielsko-Biała – Miedź Legnica II 5:3
  • Foto-Higiena Gać – Gwarek Tarnowskie Góry 0:3
  • MKS Kluczbork – Górnik Zabrze II 4:1
  • Lechia Zielona Góra – Śląsk Wrocław II 2:3

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Zdzieszowice132621:14
2.Śląsk Wrocław II132620:14
3.Gwarek Tarnowskie Góry132325:20
4.Pniówek Pawłowice132219:14
5.Ruch Chorzów132021:15
6.Foto-Higiena Gać132019:19
7.Rekord Bielsko-Biała132020:22
8.Polonia Bytom132020:15
9.Lechia Zielona Góra131921:29
10.Ślęza Wrocław131917:14
11.MKS Kluczbork131823:20
12.Górnik Zabrze II131726:23
13.Miedź Legnica II131725:22
14.ROW Rybnik131422:27
15.Stal Brzeg131214:20
16.Zagłębie Lubin II131114:16
17.Piast Żmigród131115:18
18.Starowice Dolne1342:22

Zapowiedź XIV kolejki (31.10/03.11.2019)

Śląsk Wrocław II – Górnik Zabrze II (cz 13:00), Lechia Zielona Góra – Ruch Chorzów (sb 13:00), ROW Rybnik – Pniówek Pawłowice (sb 14:00), Polonia Bytom – Starowice Dolne (sb 14:00), Piast Żmigród – MKS Kluczbork (sb 14:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Ślęza Wrocław (sb 14:00), Ruch Zdzieszowice – Zagłębie Lubin II (sb 14:00), Stal Brzeg – Rekord Bielsko-Biała (sb 14:00), Miedź Legnica II – Foto-Higiena Gać (nd 13:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XII kolejki (26/27.10.2019)

  • Odra Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń 1:1
  • Wilki Wilcza – Unia Książenice 0:2
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Decor Bełk 0:1
  • Drzewiarz Jasienica – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:2
  • Czaniec – Czechowice-Dziedzice 5:0
  • Spójnia Landek – Radziechowy-Wieprz 1:1
  • Beskid Skoczów – Polonia Łaziska Górne 3:0
  • Tychy II – Goczałkowice 1:2

Wynik zaległego meczu XI kolejki (23.10.2019)

  • Beskid Skoczów – Tychy II 2:4

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski122427:14
2.Unia Książnice122330:20
3.Tychy II122329:16
4.Goczałkowice122222:16
5.Czaniec122117:10
6.Czechowice-Dziedzice122025:23
7.Kuźnia Ustroń121924:18
8.Drzewiarz Jasienica121924:24
9.Polonia Łaziska Górne121815:17
10.Podbeskidzie B-B II121719:21
11.Decor Bełk121621:29
12.Spójnia Landek121313:16
13.Radziechowy-Wieprz121220:21
14.Odra Centrum Wodzisław Śl.121214:29
15.Wilki Wilcza12711:22
16.Beskid Skoczów12518:33

Zapowiedź XIII kolejki (02/03.11.2019)

Decor Bełk – Odra Wodzisław Śląski (sb 14:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Wilki Wilcza (sb 14:00), Kuźnia Ustroń – Drzewiarz Jasienica (sb 14:00), Goczałkowice – Czaniec (sb 14:00), Czechowice-Dziedzice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 14:00), Radziechowy-Wieprz – Beskid Skoczów (nd 14:00), Polonia Łaziska Górne – Tychy II (nd 14:00), Unia Książenice – Spójnia Landek (nd 14:00).