Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie odpadł po pechowym "swojaku"

GKS Jastrzębie po dogrywce przegrał z Miedzią Legnica w 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski.

GKS Jastrzębie odpadł po pechowym "swojaku"

Na początku spotkania kilka razy groźnie zaatakowali gospodarze. Grzegorz Drazik musiał interweniować po mocnym uderzeniu z dystansu Krzysztofa Danielewicza, a chwilę później tuż obok bramki strzelił Valerijs Sabala. GKS skutecznie bronił się i skupił na kontrach. W końcówce pierwszej części gry jastrzębianie mieli dwie dogodne sytuacje, ale nie popisał się w nich Kamil Adamek.

W drugiej połowie również nie było goli, chociaż sytuacji nie brakowało - po strzale z rzutu wolnego Dawid Kort trafił w słupek, a kwadrans przed końcem tuż nad poprzeczką uderzył Daniel Liszka. Celnie przymierzył Marquitos tuż przed końcem regulaminowego czasu gry, ale świetną interwencją popisał się Drazik, dzięki któremu doszło do dogrywki.

W dogrywce jako pierwsi groźną sytuację stworzyli goście - Adam Żak strzelił z rzutu wolnego, a bramkarz Miedzi z trudem wybił piłkę nad bramkę. Później pokazał się Henrik Ojamaa - jego pierwsze uderzenie obronił Drazik, a w po drugim piłka trafiła w poprzeczkę.

W poprzeczkę trafił też Kort - ale zdecydowanie bardziej szczęśliwie, bo piłka odbiła się od Drazika i wpadła do bramki, dając prowadzenie Miedzi. Był to gol na wagę awansu do 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski...

Miedź Legnica - GKS Jastrzębie 1:0 d. (0:0, 0:0)

Bramka: Drazik 108. (s)

Miedź: Łukasz Załuska - Grzegorz Bartczak (91. Paweł Zieliński), Damian Byrtek, Bożo Musa, Artur Pikk - Jakub Łukowski (59. Henrik Ojamaa), Krzysztof Danielewicz (77. Marquitos), Adrian Purzycki, Dawid Kort, Aboubacar Conde (58. Maciej Śliwa) - Valerijs Sabala.

GKS: Grzegorz Drazik - Oskar Mazurkiewicz, Michał Bojdys, Kamil Szymura, Dawid Gojny - Daniel Liszka, Łukasz Norkowski (46. Bartosz Jaroszek), Damian Tront, Dominik Szczęch - Patryk Skórecki (46. Marek Mróz), Kamil Adamek (75. Adam Żak).

Żółte kartki: Purzycki, Byrtek - Jaroszek, Szczęch.

Sędzia: Damian Sylwestrzak.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].