Piątek, 30 października 2020

imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda

RSS

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Mistrz Polski zawita do Jastrzębia-Zdroju

01.11.2019 19:37 | 0 komentarzy | rafbl

W niedzielne popołudnie, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w arcyciekawie zapowiadającym się spotkaniu 3. kolejki rozgrywek Plus Ligi spotkają się ze sobą brązowy medalista z ubiegłego sezonu - Jastrzębski Węgiel i Mistrzowie Polski - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Mistrz Polski zawita do Jastrzębia-Zdroju
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Niedzielne spotkanie będzie hitem 3. kolejki spotkań Plus Ligi. Zmierzą się w nim dwaj medaliści poprzedniego sezonu rozgrywek oraz dwaj uczestnicy fazy grupowej rozpoczynającej się w grudniu Ligi Mistrzów, w których składach znaleźć można wielu reprezentantów Polski.

Gospodarze, którzy są liderami tabeli bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki i w dwóch dotychczasowych spotkaniach nie stracili nawet seta. Dodatkowo swoją siłę pokazali w trzecim secie ostatniego meczu z Cuprum Lubin, w którym oddali rywalom zaledwie 7 "oczek".

Z kolei kędzierzynianie jak do tej pory rozegrali tylko jedno spotkanie i mają na koncie trzy "oczka".  Ich spotkanie z 1. kolejki spotkań z beniaminkiem z Suwałk przełożone zostało na 6 listopada. Natomiast w meczu z MKS-em Będzin nie bez problemu wygrali w trzech setach rozstrzygając dwa sety na przewagi.

Kto będzie się cieszył z kolejnego ligowego zwycięstwa? Czy jastrzębianie umocnią się na pierwszym miejscu w tabeli, a może Mistrzowie Polski pokażą siłę? O tym przekonamy się w niedzielne popołudnie. Spotkanie w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej rozpocznie się o 14:45. Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

Jastrzębski Węgiel -Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

niedziela, 3 listopada 2019, godz. 14:45