Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trener Odry Centrum uratował remis

Odra Centrum Wodzisław Śląski zremisowała z Wilkami Wilcza 2:2.

Trener Odry Centrum uratował remis

Mecz był bardzo ważny dla układu dołu tabeli. Zwycięstwo gospodarzy pozwoliłoby się zbliżyć do środka II grupy IV ligi, z kolei trzy punkty dla Wilków pozwoliłyby odskoczyć od ostatniego Beskidu Skoczów i zbliżyć się m.in. do Odry Centrum. Remis więc nie może satysfakcjonować żadnej z drużyn.

Goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie po golach Marcina Leszczyńskiego, ale gospodarze doprowadzali do wyrównania. Na 2:2 gola zdobył Robert Tkocz, z rzutu karnego już w doliczonym czasie gry.

Wilki wciąż zajmują przedostatnie miejsce z ośmioma punktami i do 14. GKS-u Radziechowy-Wieprz tracą cztery "oczka". Odra Centrum jest tuż nad GKS-em, z 13 punktami na koncie.

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Wilki Wilcza 2:2 (0:1)

Bramki: Danieluk 54., Tkocz 90. (k) - Leszczyński 7., 60.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~rikikiki (93.179. * .35) 04.11.2019 14:41

Tak.Zamiast trzech karnych ewidentnych to dał tylko jednego.Tak uratował.

anonimus 04.11.2019 12:47

Raczej tych boroków uratował sędzia :)