Wtorek, 12 listopada 2019

imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

03.11.2019 19:19 | 0 komentarzy | kozz

Punkt dla GKS-u Jastrzębie. ROW ponownie zgarnął komplet punktów oraz zmiana lidera w IV lidze. Odrę Wodzisław zmieniła Unia Książenice. Sprawdź najnowsze wyniki i tabele.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XVI kolejki (02/03.11.2019)

  • Miedź Legnica - Radomiak Radom 3:1
  • Olimpia Grudziądz - Odra Opole 3:1
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Jastrzębie 2:2
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 3:1
  • Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 2:0
  • GKS Tychy - Stomil Olsztyn 1:0
  • Puszcza Niepołomice - GKS Bełchatów 1:4
  • Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 1:1
  • Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 1:1

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Warta Poznań163125:14
2.Podbeskidzie B-B.163028:16
3.Radomiak Radom163025:20
4.Miedź Legnica162724:18
4.GKS Jastrzębie162724:18
6.Stal Mielec162621:17
7.Olimpia Grudziądz162426:23
8.GKS Tychy162432:24
9.Nieciecza162222:17
10.Stomil Olsztyn162213:17
11.GKS Bełchatów162121:19
12.Zagłębie Sosnowiec162023:25
13.Sandecja Nowy Sącz161820:30
14.Puszcza Niepołomice161811:20
15.Chrobry Głogów161815:24
16.Chojniczanka Chojnice161624:29
17.Wigry Suwałki161614:22
18.Odra Opole16109:24

Zapowiedź XVII kolejki (08/10.11.2019)

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz (pt 19:10), Stomil Olsztyn - Warta Poznań (sb 12:40), Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice (sb 14:00), Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec (sb 16:00), GKS Jastrzębie - Miedź Legnica (sb 16:00), Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (sb 17:00), GKS Bełchatów - GKS Tychy (sb 17:00), Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki (sb 18:00), Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (nd 12:40)


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XIV kolejki (31.10/03.11.2019)

  • Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze 4:0
  • Lechia Zielona Góra - Ruch Chorzów 0:3
  • Ruch Zdzieszowice - Zagłębie II Lubin 2:2
  • Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała 4:1
  • Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław 0:1
  • ROW 1964 Rybnik - Pniówek Pawłowice 2:1
  • Polonia Bytom - Starowice Dolne 4:1
  • Piast Żmigród - MKS Kluczbork 1:0
  • Miedź II Legnica - Foto Higiena Gać 1:1

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II142924:14
2.Ruch Zdzieszowice142723:16
3.Gwarek Tarnowskie Góry142325:21
4.Ruch Chorzów142324:15
5.Polonia Bytom142324:16
6.Pniówek Pawłowice142219:16
7.Ślęza Wrocław142218:14
8.Foto-Higiena Gać142120:20
9.Rekord Bielsko-Biała142021:26
10.Lechia Zielona Góra141921:32
11.Miedź Legnica II141826:23
12.MKS Kluczbork141823:21
13.ROW Rybnik141724:27
14.Górnik Zabrze II141726:27
15.Stal Brzeg141518:21
16.Piast Żmigród141416:18
17.Zagłębie Lubin II141216:18
18.Starowice Dolne1443:26

Zapowiedź XV kolejki (09/10.11.2019)

Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom (sb 14:00), Zagłębie II Lubin - ROW 1964 Rybnik (sb 14:00), Foto Higiena Gać - Stal Brzeg (sb 14:00), Starowice Dolne - Lechia Zielona Góra (sb 14:00), Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice (sb 14:00), Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica (sb 14:00), MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry (sb 16:00), Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław (sb 17:00), Górnik II Zabrze - Piast Żmigród (nd 14:30).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XIII kolejki (02/03.11.2019)

  • Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica 1:2
  • Decor Bełk - Odra Wodzisław 1:1
  • Goczałkowice - Czaniec 3:1
  • Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II 0:2
  • Odra Centrum - Wilki Wilcza 2:2
  • Unia Książenice - Spójnia Landek 2:0
  • Radziechowy-Wieprz - Beskid Skoczów 2:2
  • Polonia Łaziska Górne - Tychy II 3:1

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice132632:20
2.Odra Wodzisław Śląski132528:15
3.Goczałkowice 13 25 25:17
4.GKS Tychy II 132330:19
5.Drzewiarz Jasienica132226:25
6.Polonia Łaziska Górne132118:18
7.Czaniec132118:13
8.Podbeskidzie II132021:21
9.Czechowice-Dziedzice132025:25
10.Kuźnia Ustroń131925:20
11.Bełk131722:30
12.Radziechowy-Wieprz131322:23
13.Spójnia Landek131313:18
14.Odra Centrum Wodzisław131316:31
15.Wilki Wilcza13813:24
16.Beskid Skoczów13620:35

Zapowiedź XIV kolejki (09/10.11.2019)

Beskid Skoczów - Unia Książenice (sb 14:00), Wilki Wilcza - Kuźnia Ustroń (sb 14:00), Odra Wodzisław Śląski - Czechowice-Dziedzice (sb 14:00), Spójnia Landek - Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 14:00), Drzewiarz Jasienica - Decor Bełk (sb 14:00), Tychy II - Czaniec (nd 11:00), Podbeskidzie II - Goczałkowice (nd 14:00), Polonia Łaziska Górne - Radziechowy-Wieprz (nd 14:00).