Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwsza edycja Champions League Kids

Pierwsza edycja „Champions League Kids 2019-2020” to cykl turniejów piłki nożnej rozgrywanych w trzech kategoriach wiekowych od 2009 do 2011.

Pierwsza edycja Champions League Kids

Plan organizacyjny turnieju wygląda następująco:

 1. miejsce rozgrywek: Hala Widowisko- Sportowa w Rybniku – Boguszowicach (gra 4 zawodników + bramkarz)
 2. czas trwania turnieju: listopad 2019 - luty 2020
 3. kategorie wiekowe: rocznik 2009 i młodsi, rocznik 2010 i młodsi, rocznik 2011 i młodsi
 4. ilość drużyn w danej kategorii wiekowej: 8-10 zespołów
 5. system rozgrywek: - 2 turnieje dla każdej kategorii wiekowej, w następujących fazach:
 • faza kwalifikacyjna: rozgrywki grupowe (4-5 zespołów w grupie, system „każdy z każdym”, spotkania 15 minut),
 • faza finałowa: Wielki Finał Champions League KIDS oraz Finał Pocieszenia Champions League KIDS (4-5 zespołów w grupie, system „każdy z każdym”, spotkania 15 minut),
 1. czas trwania turnieju – spotkania będą odbywać się w poniedziałki, w dwóch przedziałach:16.45 – 18.30, 18.30-20.15,
 2. terminarz turnieju: rocznik 2009 (18 listopada 2019 / 6 stycznia 2020?), rocznik 2010 (25 listopada 2019 / 27 stycznia 2020), rocznik 2011 (16 grudnia 2019 / 3 lutego 2020)

Koszt zgłoszenia drużyny (10 osobowej) do turnieju to: 300 zł za turniej kwalifikacyjny + 300 zł. za turniej finałowy czyli łącznie 600 zł brutto (zw.). Na koszt turnieju składają się m.in:

 • relacja w formie materiału video z każdego turnieju (m.in. wywiady z zawodnikami z każdego turnieju, konkurs na najpiękniejszą bramką turnieju),
 • fotorelacja z każdego turnieju,
 • publikacje medialne na stronie internetowej www.hlb.futbolowo.pl oraz facebook'u, ✔ puchar dla każdego uczestnika turnieju,
 • nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, piłkarza oraz bramkarza,
 • nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn,
 • wynajęcie obiektu sportowego z dostępem do szatni,
 • organizacja sędziowska, medyczna a także techniczna.

Kolejność zgłoszeń przesądza o tym, które drużyny wezmą udział w rozgrywkach (ostateczny termin mija 9 listopada br.). Wszystkie zainteresowane drużyny proszę o kontakt z numerem telefonu 692-057-952 lub drogą mailową hlb.rybnik@wp.pl.

Więcej szczegółów na temat rozgrywek znajduje się na stronie www.hlb.futbolowo.pl.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].