Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Halowa Liga Piłki Nożnej Racibórz - wystartują 34 drużyny

Początek XIX edycji HLPN już za 10 dni. Liga została ponownie podzielona na trzy ligi.

Halowa Liga Piłki Nożnej Racibórz - wystartują 34 drużyny

W elicie wystąpi tradycyjnie 10 najlepszych drużyn, w II lidze miało być również 10 zespołów, ale w ostatniej chwili wycofała się drużyna Castoramy Racibórz, więc organizatorzy zdecydowali się, że na zapleczu I ligi zagra dziewięć ekip. Trzecia liga została podzielona na trzy pięciozespołowe grupy.

I liga:

  • Marek&Dariusz Matallbau GmbH (mistrz XVIII edycji HLPN), "ADA" Salon Fryzjerski (wicemistrz XVIII edycji HLPN), PRD Kühn, Instal Tech, Harpagany Staltech Au, Galaktikos, Jubiler Rydułtowy, Bruks Team (awans z II ligi), Geo-Punkt Agrotim (awans z II ligi), ŁU-BU-DU (awans z II ligi).

II liga:

  • FC Łapanka (spadek z I ligi), Impacto Racibórz (dawniej Amewi-Bruk - spadek z I ligi), Cukiernia Gianni (spadek z I ligi), Piękny Trawnik, KWS Racibórz, Willa Wiktoria Brenna (dawniej Kawalandia), AMJ DachMig, Auto serwis (awans z III ligi), Progres Rogów (awans z III ligi).

III liga:

  • Grupa 1: Team Lubomia, Aktywni Pietrowice Wielkie, TerazRaciborz.pl, Ubojnia Team Auuu, Bad Boys;
  • Grupa 2: Miła Chmurka, Kosmo-Car, EterKilometer, Brzezie Atak, Biuro Rachunkowe „Profit” (dawniej Delta System-Security);
  • Grupa 3: WIL-MET Konstrukcje Stalowe, Ululani FC, Young Boys Ocice, Trza Siec, Palbud.

Do Komisji HLPN wybrano następujących przedstawicieli drużyn: Wojciech Pytlik, Rafał Wróblewski, Szymon Śmieszek. W skład Komisji HLPN wchodzą ponadto: Sebastian Fajger, Zdzisław Matysiak, Andrzej Starzyński i Adam Rutowicz.

Pierwsze mecze rozegrane zostaną 18.11.2019 (poniedziałek)

  • 20.00 Biuro Rachunkowe „Profit” – Miła Chmurka
  • 21.00 Progres Rogów – Auto Serwis

Następne spotkania odbędą się w weekend 22.11.2019 – 25.11.2019

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].