Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Polonia Głubczyce bez przełamania

W meczu 14. kolejki piłkarskiej IV ligi opolskiej, Polonia Głubczyce zremisowała z LZSem Skorogoszcz. 

Polonia Głubczyce bez przełamania

Polonia Głubczyce nie wykorzystała szansy na przełamanie złej passy i tylko zremisowała z niżej notowanym rywalem.

Ekipa trenera Owczarka nie potrafi wygrać od pięciu spotkań i jest to seria, która nie zdarzyła się im dawno na poziomie IV ligi. Polonia była faworytem spotkania z LZSem i początek spotkania pokazał wyższą kulturę gry gości. Zgodnie z przewidywaniami drużyna z Głubczyc objęła prowadzenie. Bramkę zdobył niezawodny Jamuła. 

W drugiej części mecz wyrównał się. Gospodarze zdołali wyrównać, jednak Polonia znów odpowiedziała golem Jamuły. Kiedy wydawało się, że goście wywiozą trzy punkty, w końcówce meczu padło wyrównanie.

W ostatnim meczu rundy jesiennej, Polonia zagra ze Skalnikiem Gracze.

LZS Skorogoszcz - Polonia Głubczyce 2:2 (0:1)

bramki:

Chruściel, Tramsz - Jamuła x2

Polonia:

Pawlicki - Śnieżek, Broniewicz, Juan, Forma - Łukowski, Czarnecki, Grek, Zawadzki (58. Felippe), Jamuła - Łukaszczyk (46. Leszczyński)


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].