Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Akademicy na drodze Jastrzębskiego Węgla [ZAPOWIEDŹ]

Bieżący miesiąc to prawdziwy maraton siatkarskich spotkań dla zawodników Jastrzębskiego Węgla. Od 3 do 30 listopada brązowi medaliści poprzedniego sezonu mają do rozegrania łącznie dziewięć ligowych spotkań. Już jutro w kolejnym meczu podejmą na własnym parkiecie Indykpol AZS Olsztyn z najlepiej punktującym siatkarzem ligi w składzie.

Akademicy na drodze Jastrzębskiego Węgla [ZAPOWIEDŹ]

Podopieczni trenera Roberto Santilliego z uwagi na napięty terminarz w listopadzie zmuszeni są grać co trzy dni. W każdym z trzech rozegranych w tym miesiącu spotkaniach jastrzębianie rozegrali trzy sety. Dwukrotnie przegrali (z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Projektem Warszawa) oraz raz wygrali (z MKS-em Będzin). Jastrzębski Węgiel, który w lidze ma już rozegranych pięć spotkań legitymuje się bilansem trzech zwycięstw i dwóch porażki z 9 punktami na koncie zajmuje aktualnie 4. miejsce w tabeli.

Jutrzejszy rywal "pomarańczowych" - Indykpol AZS Olsztyn w czterech dotychczas rozegranych meczach zgromadził na swoim koncie 7 "oczek", co plasuje go na 6. miejscu w tabeli. Na punktową zdobycz olsztynian składają się trzy zwycięstwa jakie AZS odniósł z zespołami z Radomia, Rzeszowa i Katowic  i jedna porażka, poniesiona z rewelacją poprzedniego sezonu rozgrywek - Aluronem Virtu CMC Zawiercie. W ostatniej kolejce Akademicy po pasjonującym pięciosetowym boju pokonali na własnym parkiecie GKS Katowice.

Jastrzębskich siatkarzy czeka jutro trudne zadanie, bowiem zatrzymać będą musieli najlepiej punktującego zawodnika ligi - Jana Hadravę, który w czterech rozegranych dotychczas meczach zdobył dla swojego zespołu aż 89 punktów. Głównym odpowiedzialnym za zatrzymanie atakującego AZS-u będzie z pewnością lider klasyfikacji blokujących jakim z 11 skutecznymi blokami jest środkowy jastrzębskiego klubu - Grzegorz Kosok.

Jutrzejsze spotkanie, które o 17:30 rozpocznie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju zapowiada się więc emocjonująco. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport.

Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn

wtorek, 12 listopada 2019, godz. 17:30

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~BillyKid (46.134. * .183) 15.11.2019 11:37

Co za ignorant zajmuje się siatkówką w tym portalu! Grzegorz Kosok od pół roku jest zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów. Wystarczyło wejść na stronę klubową JW i zapoznać się ze składem. Kończ waść, wstydu sobie oszczędź.