Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Musiolik w końcu odpalił. Pierwszy gol w ekstraklasie [WIDEO]

Urodzony w Knurowie, 23-letni Sebastian Musiolik strzelił swoją pierwszą bramkę w polskiej ekstraklasie. Zawodnik Rakowa Częstochowa zdobył gola dającego remis 2:2 w meczu z Zagłębiem Lubin. 

Musiolik w końcu odpalił. Pierwszy gol w ekstraklasie [WIDEO]

Rosły napastnik, który wiele lat spędził w ROW-ie Rybnik próbował przebić się w ekstraklasie w barwach Piasta Gliwice. Tam jednak bez efektów. Wrócił ponownie do Rybnika skąd ponownie został wytransferowany tym razem do pierwszoligowego wówczas Rakowa Częstochowa. Zespół Rakowa awansował do PKO BP Ekstraklasy, a Musiolik spędzał coraz więcej czasu na boisku. Gola jednak nie potrafił zdobyć aż do meczu 15. kolejki przeciwko Zagłębiu Lubin w którego barwach gra rybniczanin - Bartosz Slisz. 

W 82. minucie meczu w Lubinie Jarosław Jach dośrodkował w prawej flanki na głowę Musiolika. Ten uderzył w kierunku bramki tak, że piłka po rękawicy bramkarza odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki dając wynik 2:2.

Raków Częstochowa dzięki zdobyczy punktowej utrzymał swoje 11. miejsce w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. 

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 2:2 (2:1)

Damjan Bohar 14., Bartosz Białek 42. - Petr Schwarz 20., Sebastian Musiolik 83.

GOL DO OBEJRZENIA TUTAJ


Wideo: Raków TV

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].