Wtorek, 19 stycznia 2021

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Epidemia koronawirusa:

Zostać samodzielnym liderem [ZAPOWIEDŹ]

17.11.2019 09:50 | 0 komentarzy | rafbl

O piąte zwycięstwo w sezonie zagrają dzisiaj siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, którzy zmierzą się nawyjeździe z Cerradem Enea Czarni Radom. Wygrana za trzy punkty pozwoli kędzierzynianom zostać samodzielnym liderem Plus Ligi.

Zostać samodzielnym liderem [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kędzierzynianie ligowe rozgrywki rozpoczęli od kompletu czterech wygranych, które nie przyszły im jednak łatwo. Podopieczni trenera Nikoli Grbicia pokonali już w bieżących rozgrywkach MKS Będzin (3:0), brązowego medalistę poprzedniego sezonu - Jastrzębski Węgiel (3:0), beniaminka rozgrywek - MKS Ślepsk Malow Suwałki (3:1) oraz rewelację ubiegłego sezonu - Aluron Virtu CMC Zawiercie (3:1).

Dzisiejszy rywal Mistrzów Polski - Cerrad Enera Czarni Radom w pięciu dotychczas rozegranych meczach odniósł trzy zwycięstwa i ma na kocie 9 "oczek". Radomianie ligę rozpoczęli od dwóch porażek: z Indykpolem AZS Olsztyn (2:3) i Treflem Gdańsk (1:3). W trzech ostatnich meczach odnieśli jednak trzy zwycięstwa co znacznie poprawiło ich pozycję w tabeli. Czarni pokonali kolejno BKS Visłę Bydgoszcz (3:2), MKS Będzin (3:0) i Cuprum Lubin (3:1).

W dzisiejszym meczu rywale z pewnością postawią ZAKSIE trudne warunki. Kto wyjdzie zwycięsko z pojedynku? Czy goście zdobędą komplet punktów i zostaną samodzielnym liderem tabeli? A może Czarni odniosą czwarte z rzędu zwycięstwo i zbliżą się do ligowej czołówki? O tym przekonamy się dzisiejszego popołudnia. Początek meczu w Radomiu zaplanowano na 17:30. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Polsat Sport Extra.

Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

niedziela, 17.11.2019, godz. 17:30