Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pogrom w Bochni

BSF Bochnia gromi na własnym boisku Sośnicę Gliwice aż 9:1.

Pogrom w Bochni

W VIII kolejce I ligi futsalu na obiekcie w Bochni zmierzyły sie ze sobą ekipy lokalnego BSF z Sośnicą Gliwice. Zdecydowanym faworytem spotkania była drużyna BSF, która przystępowała do spotkania z pozycji wicelidera, tracąc zaledwie 3 punkty do pierwszej lokaty. 

Spotkanie przynajmniej na początku było dość wyrównane. Zawodnicy z Gliwic starali się atakować i nawet udało im się wyjść na prowadzenie w 5. minucie po dość pechowym samobójczym trafieniu Mateusza Krzymińskiego. Niestety jak się później okazało był to jedyny moment radości drużyny Sośnicy w tym meczu, 5 minut później BSF doprowadziło do wyrównania, a tuż przed przerwą wyszło na prowadzenie 2:1. W drugiej połowie miał miejsce prawdziwy pogrom. Na pierwszy plan wyszły braki kadrowe ekipy z Gliwic, która wzięła ze sobą na ten mecz jedynie 6 zawodników grających w polu.

Zmęczenie dało o sobie znać, w konsekwencji czego BSF dołożyło aż 7 bramek i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 9:1 dla faworytów. Bardzo ciekawy występ zaliczył wspomniany wcześniej Krzymiński, który oprócz gola samobójczego 4 razy trafił do właściwej siatki, zostając tym samym bohaterem meczu.

BSF Bochnia - Sośnica Gliwice 9:1

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].