Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piotrowicz wyciąga Bełk na szczyt

W meczu 15. kolejki grupy śląskiej II w IV lidze Decor Bełk wygrał z Wilkami Wilcza 2:0 i od przeszło miesiąca kontynuuje świetną serię zdobyczy punktowych.

Piotrowicz wyciąga Bełk na szczyt

Decor zaczął sezon fatalnie biorąc pod uwagę, że podczas minionych sezonów radził sobie bardzo dobrze i zajmował czołowe lokaty. Odkąd drużynę przejął Marek Piotrowicz, Decor zaczął regularnie punktować i z dolnych rejonów tabeli systematycznie przesuwać się w górę tabeli. Zwycięstwo z Wilczą po golach Kamila Sikory i Tobiasza Wodeckiego pozwoliło awansować na dziewiątą lokatę, ale do pierwszej piątki drużyna z Bełku traci już zaledwie dwa oczka. W Bełku z pewnością mogą żałować, że spotkanie z Wilczą było ostatnią ligową potyczką w tym roku.

Z kolei Wilki mają za sobą fatalną rundę. W piętnastu meczach wywalczyły tylko 8 punktów i zamykają ligową tabelę. Podopieczni Józefa Dankowskiego tracą punkt do wyprzedzającego ich Beskidu Skoczów i sześć do GKS-u Radziechowy-Wieprz. Sezon zostanie wznowiony w marcu 2020.

Decor Bełk - Wilki Wilcza 2:0 (1:0)

Kamil Sikora 30., Tobiasz Wodecki 90.+5.

Żółte kartki: Kamil Sikora, Wojciech Orzeł, Michał Stryczek (wszyscy Decor Bełk) - Mateusz Wiśniowski, Jakub Dankowski, Michał Leszczyński (wszyscy Wilki Wilcza).

Bełk: Witek - Stryczek, Orzeł, Święch, Groborz, Reguła (88. Wójcik), Maj, Niewiedział (72. Jasiczek), Sikora (78. Wodecki), Rasek (90.+4. Kopia), Olczak.

Wilcza: Szymajda - Dankowski, Czekański, Leszczyński, Górecki (70. Barteczko), Buchalik, Bartos (70. Sulima), Żyrkowski, Wiśniowski, Wawoczny (60. Wiśniewski), Stebel (86. Kubik).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibic_z_knurowa (188.147. * .22) 19.11.2019 12:54

Wilczej tylko pomoże zmiana prezesa :)