Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Futsalowe ZAPOWIEDZI na 22/25.11.2019

Już od piątku w całej rozciągłości ruszają rozgrywki XIX edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy będziemy śledzić w Arenie Rafako rywalizację 35 zespołów. Sprawdź dokładny terminarz 12 najbliższych pojedynków.

Kto, z kim, kiedy? Futsalowe ZAPOWIEDZI na 22/25.11.2019

I liga (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź II weekendu (22/24.11.2019)

 • Okinawa Sushi&Grill Racibórz – Galaktikos (pt 21:00)
 • „Ada” Salon Fryzjerski – Instal-Tech (sb 21:00)
 • ŁU-BU-DU – Marek&Dariusz Metallbau GmbH (nd 19:00)
 • Geo-Punkt Agrotim – PRD Kühn (nd 20:00)

II liga (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź II weekendu (22/24.11.2019)

 • Willa Wiktoria Brenna – FC Łapanka (pt 20:00)
 • ESD Personalservice – Impacto Racibórz (sb 20:00)
 • Cukiernia Gianni – Piękny Trawnik (nd 18:00)

III liga – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź II weekendu (24/25.11.2019)

 • Zakład Masarski Seget – Ubojnia Team Auuu (nd 16:00)
 • Bad Boys – TerazRaciborz.pl (pn 20:00)

III liga – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź II weekendu (25.11.2019)

 • Brzezie Atak – Biuro Rachunkowe „Profit” (pn 21:00)

III liga – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź II weekendu (24.11.2019)

 • Palbud – WIL-MET Konstrukcje Stalowe (nd 17:00)
 • Trza Siec – Ululani FC (nd 21:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].