Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Medyk Konin skuteczniejszy. ROW Rybnik odpadł z Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

W czwartej rundzie Pucharu Polski TS ROW Rybnik przegrał 1:2 z Medykiem Konin i pożegnał się z pucharowymi rozgrywkami.

Medyk Konin skuteczniejszy. ROW Rybnik odpadł z Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

W meczu IV rundy Pucharu Polski pomiędzy ROW-em Rybnik a Medykiem Konin faworytem były przyjezdne. Ekstraligowy zespół z Konina pierwszy raz w tym spotkaniu bramkarkę ROW-u pokonał w 33. minucie. Na listę strzelczyń wpisała się Anna Gawrońska. Do przerwy wynik spotkania nie uległ zmianie.

W drugiej części meczu na bramkę trzeba było czekać do 65. minuty. Do siatki trafiła Gabriela Grzywińska i jej Medyk prowadził w Rybniku już 2:0. Rybniczanki honorową bramkę zdobyły w końcowych minutach meczu. W 89. minucie gry bramkarkę rywalek pokonała Dominika Głowacka.

Przegrana z Medykiem Konin sprawiła, że TS ROW Rybnik zmagania w Pucharze Polski zakończył na czwartej rundzie.

TS ROW Rybnik – Medyk Konin 1:2 (0:1)

Bramki: Dominika Głowacka (89.) - Anna Gawrońska (33.), Gabriela Grzywińska (65.)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].