Sobota, 16 stycznia 2021

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Pokazać dobrą siatkówkę [ZAPOWIEDŹ]

27.11.2019 12:07 | 0 komentarzy | rafbl

Cerrad Enea Czarni Radom to kolejny rywal Jastrzębskiego Węgla w trwających rozgrywkach Plus Ligi. Jastrzębianie, dla których będzie to ósme w listopadzie, a dziesiąte w sezonie spotkanie z radominami zmierzą się dzisiaj na wyjeździe.

Pokazać dobrą siatkówkę [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Od początku sezonu gra "pomarańczowych" nie wyglądała najlepiej. Jastrzębianie w dziewięciu rozegranych spotkaniach zdobyli 17 "oczek" odnosząc sześć zwycięstw i ponosząc trzy porażki. Wyniki te pozwalają im plasować się na 3. miejscu w ligowej tabeli. W ostatnim meczu prowadzeni przez nowego, tymczasowego szkoleniowca - Luke'a Reynoldsa, dla którego był to debiut na stanowisku trenera, jastrzębianie zaprezentowali bardzo dobrą siatkówkę pokonując Aluron Virtu CMC Zawiercie w trzech setach. 

Radomianie, którzy mają na koncie 12 punktów zajmują 7. miejsce w tabeli. Czarni w ośmiu rozegranych meczach czterokrotnie wygrywali i czterokrotnie przegrywali. Gospodarze dzisiejszego spotkania bardzo dobrze radzą sobie na własnym parkiecie i w czterech dotychczas rozegranych u siebie meczach odnieśli trzy zwycięstwa. Jedynym zespołem który zdołał wygrać w Radomiu byli Mistrzowie Polski - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Dzisiejsze spotkanie z pewnością nie będzie dla jastrzębian łatwe. Mimo widocznej w ostatnim spotkaniu poprawy gry, rywal który na własnym parkiecie jest bardzo groźny z pewnością zrobi wszystko aby przeciwstawić się "pomarańczowym". O tym czy zawodnicy Jastrzębskiego Węgla utrzymają poziom gry z ostatniego spotkania i czy zdołają wrócić z Radomia z punktami przekonamy się wieczorem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel

środa, 27 listopada 2019, godz. 18:00