Poniedziałek, 9 grudnia 2019

imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

02.12.2019 22:05 | 2 komentarze | (ak)

Rozgrywki XIX edycji HLPN z każdym kolejnym tygodniem są coraz ciekawsze. Wielu piłkarzy polubiło już parkiet Areny Rafako, dlatego dużo pojedynków obfituje w sporą dawkę emocji i kończy się zaskakującymi rozstrzygnięciami. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki III weekendu (29/30.11.2019)

  • Bruks Team – M&D Metallbau GmbH 3:10 (0:8)

Dominik Wardenga 3 – Michał Płowucha 3, Łukasz Ploch 2, Kamil Glenc 2, Marek Prusicki, Szymon Gardawski, Krzysztof Frydrych (samobójcza).

  • Geo-Punkt Agrotim – Galaktikos 0:4 (0:2)

Mateusz Kołodziejczyk, Sebastian Margeciok, Jarosław Marcisz, Kamil Elias.

  • Instal-Tech – ŁU-BU-DU 11:8 (5:2)

Patryk Buchcik 4, Szymon Niedziela 2, Denis Grud 2, Patryk Moneta, Michał Koczor, Kamil Koczor – Marcin Stasiowski 3, Dawid Fojcik 2, Filip Erynkwajt 2, Eliasz Rudek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.M&D Metallbau GmbH2618:4
2.Galaktikos2610:2
3.PRD Kühn138:3
4.„Ada” Salon Fryzjerski136:2
5.Instal-Tech2313:14
6.Harpagany Staltech Au000:0
7.Okinawa Sushi&Grill102:6
8.Bruks Team103:10
9.Geo-Punkt Agrotim203:12
10.ŁU-BU-DU209:19

Zapowiedź IV weekendu (06/08.12.2019)

PRD Kühn – Instal-Tech (pt 20:00), Harpagany Staltech Au – Okinawa Sushi&Grill Racibórz (nd 20:00), „Ada” Salon Fryzjerski – Geo-Punkt Agrotim (nd 21:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki III weekendu (29.11/02.12.2019)

  • ESD Personalservice – FC Łapanka 1:4 (0:2)

Marcin Handziuk – Paweł Wachniewski 2, Dawid Toporowski, Radosław Rubczyński.

  • AMJ DachMig – Stopiw Garage 0:1 (0:0)

Bartosz Stebel.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Stopiw Garage266:3
2.FC Łapanka236:4
3.Piękny Trawnik134:2
4.Willa Wiktoria Brenna133:2
5.ESD Personalservice234:5
6.AMJ DachMig100:1
7.Auto Serwis103:5
8.Cukiernia Gianni102:4
9.Impacto Racibórz101:3

Zapowiedź IV weekendu (08/09.12.2019)

Cukiernia Gianni – Auto Serwis (nd 19:00), Impacto Racibórz – Piękny Trawnik (pn 20:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

W dniach 29.11/02.12.2019 roku wszystkie drużyny z tej grupy pauzowały.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zakład Masarski Seget1313:2
2.TerazRaciborz.pl136:3
3.Aktywni Pietrowice000:0
4.Bad Boys103:6
5.Ubojnia Team Auuu102:13

Zapowiedź IV weekendu (09.12.2019)

Zakład Masarski Seget – Aktywni Pietrowice Wielkie (pn 21:00).


III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki III weekendu (30.11.2019)

  • Kosmo-Car – EterKilometer 5:1 (1:0)

Dominik Nowak 3, Mateusz Strzeduła, Grzegorz Wytrzymały – Kevin Jambor.

  • Brzezie Atak – Miła Chmurka 3:5 (3:2)

Patryk Krajczy 2, Natan Skraba – Adrian Wierzgoń 3, Radosław Pradelok, Mateusz Wuwer.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Miła Chmurka2410:8
2.Biuro Rachun. „Profit”249:8
3.Kosmo-Car135:1
4.Brzezie Atak206:9
5.EterKilometer101:5

Zapowiedź IV weekendu (06.12.2019)

Brzezie Atak – Kosmo-Car (pt 21:00).


III liga – grupa C (Podokręg Racibórz)

Wyniki III weekendu (30.11/02.12.2019)

  • WIL-MET Konstrukcje Stalowe – Trza Siec 1:11 (1:5)

Rafał Strzeduła – Mateusz Sowa 5, Szymon Kubala 2, Dawid Kwiatkowski 2, Mateusz Gawron, Paweł Bezuch.

  • Ululani FC – Young Boys Ocice 4:13 (2:7)

Przemysław Warło 2, Patryk Łanoszka, Łukasz Gembalczyk – Rafał Nahlik 4, Kamil Marut 3, Jakub Kądzioła 3, Konrad Gawlina, Beniamin Mroczkowski, Wojciech Wnukowski.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Trza Siec2621:3
2.Young Boys Ocice1313:4
3.Palbud137:2
4.WIL-MET203:18
5.Ululani FC206:23

W dniach 06/09.12.2019 roku wszystkie drużyny z tej grupy pauzują.