Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Remis Odry Wodzisław z Zagłębiem Sosnowiec w Nieboczowach [ZDJĘCIA]

Podopieczni trenera Adama Burka rozegrali w środę mecz kontrolny z Zagłębiem Sosnowiec. 

Remis Odry Wodzisław z Zagłębiem Sosnowiec w Nieboczowach [ZDJĘCIA]

Odra Wodzisław Śląski, która zajęła czwarte miejsce na półmetku sezonu w grupie 2 śląskiej IV ligi zmierzyła się z teoretycznie pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec. W praktyce jednak drużynę z Sosnowca stanowił mieszany skład włącznie z piłkarzami rezerw i zawodnikami testowanymi. Odra z kolei rozpoczęła ten mecz w swoim podstawowym zestawieniu. Łącznie trener Burek miał do dyspozycji 24 piłkarzy. W drużynie z Wodzisławia Śląskiego obyło się bez testów.

Mecz rozgrywany był na sztucznej nawierzchni w Nieboczowach przy odczuwalnej temperaturze poniżej 0 stopni Celsjusza. Spotkanie było żywe i toczone w szybkim tempie. Lepiej prezentowała się drużyna z Sosnowca, która jako pierwsza objęła prowadzenie w 10. minucie meczu. Odra wyrównała stan rywalizacji w 30. minucie, a strzał z pola karnego na bramkę Zagłębia oddał Sławomir Musiolik. W drugiej części meczu Odra strzeliła jeszcze dwa gole, ale nie zostały one uznane przez sędziującego mecz Mateusza Piszczeloka z Podokręgu Racibórz. Najpierw do bramki trafił Damian Tarka - w tej sytuacji zawodnik był na spalonym. Następnie gola zdobył Michał Rycka, ale trafiając do siatki dopuścił się faulu na piłkarzu z Sosnowca. 

Ostatecznie bardzo pożyteczny sparing zakończył się remisem 1:1.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Niee (5.173. * .149) 04.12.2019 19:39
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

Hmmm 30 listopada na mecz z Rowem było o wiele za pozno bo dwa tygodnie dłuższy sezon musiałby byc i takie tłumaczenia a tu cyk sparing z Sosnowcem 4 grudnia grany pierwszym składem. Drobna niekonsekwencja szanowny zarządzie i sztabie

Wodzik 04.12.2019 16:57
oceniono 5 razy
-5
Zgłoś

Z tym trenerem nic Odra nie osiągnie!