Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Znamy plan sparingów reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Nożnej podał oficjalny plan sparingów jakie piłkarska reprezentacja Polski rozegra przygotowując się do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Biało-czerwoni przed Euro 2020 rozegrają cztery mecze towarzyskie. Wszystkie odbędą się w Polsce.

Znamy plan sparingów reprezentacji Polski

Początkowo mówiło się, że jednym ze sparingpartnerów podopiecznych trenera Jerzego Brzęczka będzie reprezentacja Szwecji, jednak losowanie grup Mistrzostw Europy sprawiło, że obydwa zespoły trafiły do jednej grupy. Rozważano także sparingi z reprezentacjami Grecji lub Turcji, jednak ostateczny wybór piłkarskiej centrali i sztabu szkoleniowego kadry jest inny.

Biało-czerwoni przygotowując się do europejskiego czempionatu rozegrają cztery spotkania. Dwa z nich odbędą się w marcu. Dwa kolejne odbędą się w czerwcu w trakcie zgrupowania, które 25 maja 2020 piłkarska reprezentacja Polski rozpocznie w Opalenicy.

W marcu rywalami Polaków będzie Finlandia i Ukraina. Natomiast w czerwcu biało-czerwoni zmierzą się z Rosją i Islandią. Dzień po sparingu z reprezentacją Islandii biało-czerwoni wylecą do Dublina, który będzie ich bazą podczas Mistrzostw Europy. PZPN nie podał oficjalnej informacji, gdzie rozegrane zostaną poszczególne mecze.

Rywale Polaków nie należą może do czołówki europejskiej piłki, jednak są to prezentujące bardzo dobry futbol zespoły. Trzech z nich jest podobnie jak Polacy finalistą Mistrzostw Europy (Finlandia, Ukraina i Rosja), natomiast czwarty z rywali powalczy o awans na Euro 2020 w barażach.

Terminarz meczów towarzyskich reprezentacji Polski:

  • Polska - Finlandia - 27 marca 2020
  • Polska - Ukraina - 31 marca 2020
  • Polska - Rosja - 2 czerwca 2020
  • Polska - Islandia - 9 czerwca 2020
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].